Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Представники філологічного факультету зустрілися зі старшокласниками Запорізької гімназії №2

Представники філологічного факультету зустрілися зі старшокласниками Запорізької гімназії №2

Представники філологічного факультету зустрілися зі старшокласниками Запорізької гімназії №2
24.01.2020 14:53 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами візит

Уже 3 лютого розпочнеться реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, а тому інформація про особливості ЗНО, правильний вибір предметів для вступної кампанії та підготовку до державної підсумкової атестацій й зовнішнього незалежного оцінювання є для школярів дуже важливою та актуальною. На запрошення заступника директора гімназії Наталії Касим доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко завітала в Запорізьку гімназію № 2, де зустрілася з учнями 11 класу.

Ірина Бакаленко окреслила школярам основні етапи проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2020 та особливості цьогорічного вступу до закладів вищої освіти. Питання, якими цікавилися школярі, були різноманітними: терміни та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році; характеристика сертифікаційних робіт з предметів тестування; особливості визначення «порогового» балу; порівняльні таблиці з «пороговими» балами предметів ЗНО за попередні роки; розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників ЗНО; предмети ЗНО, необхідні для вступу до закладів вищої освіти. А також – розрахунок конкурсного балу вступника; пріоритетність заяв при поданні документів до приймальних комісій закладів вищої освіти; творчі конкурси, освітні програми Запорізького національного університету, зокрема філологічного факультету.

Не менш актуальною для школярів стала інформація про пробне тестування від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php) та пробні тренінги від Запорізького національного університету (https://www.znu.edu.ua/), які дають можливість перевірити свої знання та вміння і визначитись з подальшою підготовкою до основної сесії ЗНО.

Питання підготовки до написання тестів з української мови та літератури, математики та історії Україні (особливості тестових завдань, типові помилки та форми підготовки до написання тестів та власного висловлення) опинились у центрі особливої уваги учнів. Адже саме ці тести є найбільш затребуваними і при визначенні результатів державної підсумкової атестації та при вступі на будь-яку освітню програму та у будь-який заклад вищої освіти.

Розповідь Ірини Бакаленко про особливості й переваги навчання за освітніми програмами філологічного факультету, практики студентів у Польщі та Болгарії, майстер-класи досвідчених учителів-словесників та випускників університету у межах «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника» викликала жваву дискусію та переконала у перспективах самореалізації студентів-філологів. QR-коди з посиланнями на інтернет-сторінки філологічного факультету дозволили старшокласникам «зануритись» у цікаве й насичене подіями студентське життя філологів.

Насичена інформацією презентація, розповідь про університетські та факультетські заходи викликали інтерес серед учнів, які долучилися до активного діалогу. На всі свої питання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх абітурієнтів, учні отримали змістовні відповіді.

Наталія Касим, заступник директора гімназії, зауважила: «Щиро вдячні Ірині Бакаленко за детальну розповідь про реєстрацію на ЗНО, корисні поради щодо підготовки до ЗНО, як діяти під час вступної кампанії, а саме розставляти пріоритети, освітні програми Запорізького національного університету. Приємно спілкуватися з людиною, яка знає про ЗНО майже все і може дати відповідь на будь-яке запитання. Зустріч була корисною для всіх: і для одинадцятикласників, і для адміністрації, і для вчителів».

 

Філологічний факультет

 

Схожі новини