Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники СПП провели профорієнтаційну зустріч у Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ

Представники СПП провели профорієнтаційну зустріч у Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ

Представники СПП провели профорієнтаційну зустріч у Запорізькому гідроенергетичному коледжі ЗНУ
24.01.2020 11:56 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультет соціальної педагогіки та психології Запорізький гідроенергетичний коледж профорієнтаційна діяльність співпраця з коледжами

Двадцять третього січня в Запорізькому гідроенергетичному коледжі Запорізького національного університету представники факультету соціальної педагогіки і психології ЗНУ провели профорієнтаційну зустріч зі студентами-випускниками спеціальності «Видавництво та поліграфія».

Захід відбувся за підтримки декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко, а також за сприяння старшого викладача кафедри акторської майстерності та дизайну Анни Виноградової.

Під час спілкування з випускниками заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології, доцент кафедри соціальної педагогіки Олена Лещенко озвучила основні переваги навчання  на спеціальності «Дизайн», пояснила особливості вступу на старші курси у 2020 році та запросила всіх студентів завітати 5 квітня 2020 р. на День відкритих дверей ЗНУ.

Викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Анна Рашевська познайомила студентів-випускників коледжу із особливостями освітнього процесу, організацією та проведенням практик, майбутнім працевлаштуванням випускників та продемонструвала презентацію-портфоліо студентських робіт, які яскраво ілюструють високий рівень підготовки студентів освітньої програми «Графічний дизайн» ЗНУ.

Під час розмови з викладачами факультету СПП студенти коледжу активно приєдналися до спілкування, ставили питання щодо вступу та навчання на спеціальності «Дизайн». Наприкінці зустрічі їм роздали флаєри факультету соціальної педагогіки та психології. Інтерес й активність студентів засвідчили, що зустріч була для них інформативною та корисною для подальшого вибору професії.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Схожі новини