Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Олександра Надтоку визнано найкращим спортсменом України 2019 року з академічного веслування

24.01.2020 13:56 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ЗНУ факультет фізичного виховання перемога

Олександр Надтока,  аспірант факультету фізичного виховання Запорізького національного університету,  отримав почесне звання найкращого спортсмена з академічного веслування (парне весло) 2019 року. Тренер - доктор педагогічних наук, професор,  завідувач кафедри фізичної культури і спорту ЗНУ Андрій Сватьєв.

Нагадаємо, що Олександр – заслужений майстер спорту України, фіналіст чемпіонату Європи у складі парної четвірки, тричі вигравав Кубок України, є чемпіоном України 2019 року. А у 2014 році на чемпіонаті світу, також у складі парної четвірки (разом із Іваном Довгодьком, Артемом Морозовим і Дмитром Міхаєм), встановив світовий рекорд 5:32:260.

Своє нинішнє звання кращого спортсмена – 2019 року Олександр отримав за результатами голосування спортивних експертів сайту www.ukrrowing.com.ua :

Олександр Надтока (9 голосів) – 1 місце,

Іван Довгодько (4 голоси) – 2 місце,

Микола Калашнік (2 голос) – 3 місце,

Сергій Гринь (1 голос) – 4 місце.

Експертами виступили: Олександр Бакарасев, Ігор Гарагуля, Михайло Гуленко, Ірина Доценко, Віктор Димов, Олексій Кириченко, Наталія Корецька, Павло Крупко, Олександр Марченко, Сергій Майдачевський, Павло Пришутов, Вікторія Раєвська, Андрій Сватьєв, Наталія Топалова, Лариса Шарай, Анатолій Шишканов.