Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів факультету СПП провели заняття, приурочене до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Для студентів факультету СПП провели заняття, приурочене до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Для студентів факультету СПП провели заняття, приурочене до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту
30.01.2020 07:33 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес заняття з англійської мови професійно-комунікативної спрямованості Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

На початку нового семестру студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучились до вшанування Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. На занятті з англійської мови професійно-комунікативної спрямованості студенти 2 курсу спеціальності «Графічний дизайн»  мали змогу більше дізнатись про роль, яку відігравало мистецтво в боротьбі за людську гідність під час цих трагічних подій.

Студенти познайомились з історією підлітків, для яких створення малюнків й видання власного журналу з віршами та оповіданнями було способом зберегти людяність і гідність під час ув’язнення в концтаборі Терезінштадт.  Матеріалом для розмови став англомовний навчальний фільм “Peter Ginz and the boys of ‘Vedem’”, який було знято міжнародним інститутом Centropa з використанням історичних фотографій та інтерв’ю з учасниками подій.  Заняття було підготовлене доцентом кафедри іноземних мов професійного спрямування Анастасією Бєляєвою.

На занятті студенти не тільки більше дізнались про Голокост та реалії життя в концтаборі, але й мали змогу проаналізувати малюнки, які були створені ув’язненими підлітками. Володіння спеціальною лексикою для опису психологічних асоціацій елементів мистецтва дозволило студентам дискутувати про значення ліній, кольору, та геометричних фігур і визначити їхню роль у відтворенні задуму авторів малюнків. Кожен зі студентів мав змогу обрати малюнок, який справив на них найбільше враження для більш детального аналізу. Студенти визначили, які елементи малюнків передають потяг юних в’язнів до свободи, надію на визволення попри трагічність реальності довкола, тугу за мирним життям, спроби задокументувати та розповісти правду про жахливу реальність життя в концтаборі.

Заняття змусило студентів ще раз замислитись про роль мистецтва у пам’яті про трагедію Голокосту. Кожен учасник заняття глибоко усвідомив необхідність зробити все, щоб подібний жах ніколи не повторився знову.

 

 

 

 

Схожі новини