Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий коледж гостинно відчинив двері перед майбутніми вступниками

Економіко-правничий коледж гостинно відчинив двері перед майбутніми вступниками

Економіко-правничий коледж гостинно відчинив двері перед майбутніми вступниками
06.02.2020 12:53 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами День відкритих дверей тренінг

Першого лютого Економіко-правничий коледж ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) гостинно відкрив свої двері майбутнім вступникам. Майже 150 школярів і їхніх батьків завітали сюди, аби ознайомитися зі спеціальностями, за яким коледж готує майбутніх фахівців, дізнатися правила прийому до закладу фахової передвищої освіти, терміни подачі документів, проведення вступних випробувань.

Після реєстрації на школярів чекала зустріч із головою студентської ради Луїзою Горбань і кандидатами на цю посаду Артемом Селіним та Євгенієм Горовим, які розповіли гостям, як навчання в Економіко-правничому коледжі ЗНУ змінило їх, мотивувало до саморозвитку й здобуття активної громадської позиції.

Перед випускниками 9 класів виступила директор коледжу Олена Грибанова, вона привітала присутніх і презентувала кожну спеціальність, розповіла про її особливості, перспективи працевлаштування. Особливу увагу Олена Євгенівна приділила двом новим спеціальностям, набір на які буде розпочато в 2020 році: Початкова освіта і Дошкільна освіта. Вона підкреслила актуальність цих професій в контексті розвитку Нової української школи.

Завідувач підготовчим відділенням Лілія Козак зупинилася на термінах навчання за кожною із 12 освітніх програм і необхідних вступних випробуваннях. А потім запросила школярів на майстер-класи, підготовані викладачами коледжу, які вони обирали за своїми уподобаннями. Зокрема, Вікторія Шевченко запропонувала майбутнім програмістам на практиці спробувати написати невеличку програму;  Марина Іщенко презентувала юридичні дисципліни, які вона викладає; Лариса Птіцина демонструвала вступникам, які обрали економічний напрямок підготовки і менеджмент, економічні дисципліни і провела також інтерактивну вікторину; Олена Маловічко й Катерина Тарасова провели міні-тренінги та представили професії майбутнього: соціальний працівник і соціальний педагог; Світлана Доброскок і Олександр Микитів разом зі студентами старших курсів провели цікавий інтерактив зі вступниками, що мріють про професію журналіста, Світлана Олександрівна підкреслила важливість вивчення української мови для цієї спеціальності і запропонувала кілька вправ на редагування тексту; Олена Прилипко разом зі студентками 2 курсу спеціальності «туризм» і випускником-відмінником 2019 року Андрієм Баєм познайомили школярів із перспективами цієї галузі, зокрема можливостями стажування в Туреччині; Тетяна Волошко і Олена Есаулова у приміщенні Освітньо-кар`єного центру знайомили гостей заходу із методиками роботи з LEGO, які необхідно буде освоювати майбутнім вчителям початкової школи і вихователям дошкільних закладів освіти. Олена Володимирівна розповіла про особливості вступу для школярів, що обрали для себе спеціальність «фізична культура і спорт», адже вони складатимуть творчий конкурс з фізичної підготовки. Крім того, гостям заходу були запропоновано пройти комп’ютерне тестування для визначення своїх професійних здібностей.

У цей час із батьками вступників тренер Освітньо-кар`єрного центру Наталія Яцук провела міні-тренінг щодо психологічної підтримки вибору власної дитини «життєвої дороги». Ця тема викликала велике зацікавлення серед присутніх. Тому Наталія Василівна запросила батьків відвідати окремий тренінг для батьків разом із їх дітьми під час канікул.

Директор коледжу Олена Грибанова разом із заступником з НВР Олександрою Данілкіною відповіли на численні запитання батьків щодо особливостей викладання в Економіко-правничому коледжі ЗНУ, про перспективи працевлаштування і продовження навчання у ЗНУ. Олександра Василівна окремо зупинилася на термінах подачі заяв, проведення вступних випробувань, можливості підготовки до вступу на курсах, які стартують уже 4 лютого.

 

Лілія Козак


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=163182911789722

 

Схожі новини