Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики відвідали персональну фотовиставку Сергія Козодавова

Студенти факультету журналістики відвідали персональну фотовиставку Сергія Козодавова

Студенти факультету журналістики відвідали персональну фотовиставку Сергія Козодавова
10.02.2020 09:26 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики виставка екскурсія

Сьомого лютого студенти 2 курсу факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках курсу «Фотожурналістика» разом із доцентками кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Катериною Доценко й Анною Баранецькою відвідали відкриття фотовиставки й побували на тематичній лекції співробітника Національного заповідника «Хортиця» Сергія Козодавова. Вони побували на події на запрошення випускниці журфаку Дар’ї Головешко, яка працює в HUB «Платформа спільних дій», де і відбулися дійства.

Виставка присвячена Всесвітньому дню водно-болотних угідь. На презентованих світлинах зображені рідкісні представники тваринного світу не тільки острова Хортиця, а й лиманів Азовського моря. Сергій Козодавов зазначив: «Фотозйомка диких тварин – це найскладніший вид фотографії, тому що об`єкт зйомки нами не контролюється».

Також він розповів про основні прийоми фотозйомки тварин: «Перший – це з підходу, випадкова зйомка. Коли ви пересуваєтесь і фотографуєте на своєму шляху те, що зустрічаєте. Другий спосіб – це зйомка з укриттям. Коли ви маскуєтесь та обираєте певне місце, де ви знаєте, або уявляєте, що тварина там з`явиться у певний момент», сказав фотограф.

Окрім відвідин фотовиставки, студенти ЗНУ побували на зустрічі генеральним директором Національного заповідника «Хортиця» Максимом Остапенком. Він наголосив на проблемі відсутності екологічної політики в державі. А завідувачка сектору охорони природи Національного заповідника «Хортиця» Світлана Охрименко розповіла про острів та його унікальні особливості.

Наприкінці заходу фотограф прокоментував свої знімки, і відповів на запитання студентів, які цікавилися різними аспектами фотополювання. Як наголосила доцентка кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Катерина Доценко: «Такі зустрічі дають змогу побачити, як відбувається справжнє відкриття фотовиставки, як працюють на ньому журналісти. Крім того, є унікальна можливість побачити якісні фотороботи складного виду, і почути відповіді на запитання та лайфхаки від досвідченого майстра, що завжди потрібно для формування справжніх фахівців-журналістів».

 

Катерина Кузова, Анастасія Губіна,

студентки 2 курсу факультету журналістики


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=166346494806697

 

Схожі новини