Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали представники The LEGO Foundation для обговорення впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання

Днями до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітав експерт із моніторингу The LEGO Foundation Joe Savage, який вивчає особливості впровадження діяльнісного підходу в закладах дошкільної, загальної середньої та вищої освіти в Україні. Разом із керівницею освітніх ініціатив The LEGO Foundation в Україні Оксаною Ромою та тренерами фонду Joe Savage зустрівся з проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександрою Гурою. Проректор розповів гостям про особливості впровадження в Запорізькому національному університеті ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation. Олександр Іванович проаналізував отриманий досвід та окреслив перспективи подальшої співпраці між The LEGO Foundation та Запорізьким національним університетом.

Потім гості завітали на факультет соціальної педагогіки та психології, де зустрілися із заступником декана з навчальної роботи Іриною Козич, представниками Економіко-правничого коледжу ЗНУ Альоною Ходаковською та Тетяною Волошко, доцентом кафедри української літератури Олесею Слижук і зі студентами та викладачами кафедри дошкільної та початкової освіти.

Joe Savage із зацікавленістю поспілкувався зі студентами 2 курсу спеціальності Початкова та Дошкільна освіта. В ході вільного діалогу студенти розповіли експерту про власні враження та зміни, які відбулися для них завдяки спецкурсу та педагогічній практиці.

Експерта з моніторингу особливо цікавив досвід впровадження  спецкурсу «Навчання через гру» викладачами університету. В ході круглого столу доцент Юлія Зубцова та викладач Ганна Чорна розповіли про отримані результати та поділилися практичними напрацюваннями. Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти наголосили на тому, що спецкурс є потужним ресурсом для формування майбутніх педагогів, відповідає змісту Концепції «Нова українська школа» і є практикоорієнтованим.

Юлія Зубцова,

доцент кафедри дошкільної та початкової освіти

Фотогалерея: