Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті готують старшокласників до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії

На біологічному факультеті готують старшокласників до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії

На біологічному факультеті готують старшокласників до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії
14.02.2020 09:49 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет кафедра хімія співпраця зі школами підготовка учнів до олімпіади профорієнтаційна

Днями на базі біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся дводенний тренінг-підготовка до IV етапу 57 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, в якій взяли участь учні 8-11 класів м. Енергодара, м. Мелітополя, Запорізького, Михайлівського районів, м. Запоріжжя. У заході взяли участь старшокласники ліцеїв «Лотос», № 99, «Перспектива», № 28.

Лекції та лабораторні заняття для старшокласників проводили викладачі кафедри хімії біологічного факультету: професор Олександр Бражко, доценти Ольга Луганська, Юлія Петруша і Наталя Лашко.

Нагадаємо, що IV, заключний, етап 57 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії відбудеться з 24 по 30 березня 2020 р. в м. Житомирі.

Викладачі кафедри хімії підготували та провели цікаві майстер-класи, спеціально розробили  для учнів програму, щоб вони навчалися на більш високому рівні, ніж у школі. Вони прагли заохотити юних дослідників за допомогою нестандартних хімічних експериментів до подальших досліджень та привернути увагу до Запорізького національного університету.

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини