Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студент інженерного інституту ЗНУ – переможець V науково-практичної конференції «Екологія та сталий розвиток»

Студент інженерного інституту ЗНУ – переможець V науково-практичної конференції «Екологія та сталий розвиток»

Студент інженерного інституту ЗНУ – переможець V науково-практичної конференції «Екологія та сталий розвиток»
14.02.2020 08:37 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра прикладної екології та охорони праці студентська наука конференція

Щорічна науково-практична конференція «Екологія та сталий розвиток», яка зібрала молодих науковців зі всієї України, проводиться кафедрою екологічного менеджменту Донецького державного університету управління (м. Маріуполь). Цього року в роботі конференції взяв участь і представник інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), а саме – студент 4 курсу кафедри прикладної екології та охорони праці факультету будівництва та цивільної інженерії Ілля Бугаєць.

Її учасники представили роботи за такими напрямками, як проблеми енергозбереження та шляхи їх вирішення; проблеми утилізації промислових та побутових відходів; глобальні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення; забруднення навколишнього середовища в умовах промислових міст; вплив урбанізації на навколишнє середовище; екологічна складова сталого розвитку; безпека життєдіяльності людини як умова сталого розвитку сучасного суспільства; сучасні екологічні рухи в Україні і світі тощо. За результатами конференції було видано збірник тез, який надано всім учасникам конференції.

Уже традиційно кожен з учасників конференції отримав сертифікати за результатами її роботи, а автори найкращих доповідей були визнані переможцями. Приємно зазначити, що І місця був удостоєний студент факультету будівництва та цивільної інженерії Ілля Бугаєць. Його робота «Аналіз технології очищення стічних вод промислових міст від забруднень (біогенних елементів) на ЦОС-1 м. Запоріжжя» була виконана під керівництвом доцента Олени Троїцької.

Розповідаючи про конференцію, Ілля зазначив, що взяти участь у ній йому запропонувала Олена Олександрівна, тож хлопець дуже вдячний своєму керівнику за отриманий цікавий досвід і підтримку, що стала запорукою його перемоги.

Науковою роботою Ілля захопився ще на 1 курсі, але займався дещо іншим напрямом, із якого планував писати дипломну роботу. Та завідувач кафедри ПЕОП Геннадій Кожемякін запропонував студенту іншу тему для дослідження, яка має більш прикладний характер і майже не має висвітлення в сучасних наукових дослідженнях. Із цього й розпочалася робота Іллі над темою, яку він представив на конференції.

Поділився з нами хлопець і своїми планами на майбутнє, а це, перед усім, навчання в магістратурі інженерного інституту ЗНУ, до вступу в яку Ілля активно готується. Найближчим часом хлопець планує взяти участь у щорічній конференції в місті Житомир. А потім з успіхом захистити дипломну роботу за напрямком технології очищення стічних вод промислових міст від забруднень на ЦОС-1 м. Запоріжжя, яким Ілля Бугаєць по-справжньому захопився.

 

Інженерний інститут

Схожі новини