Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ пропонує для освітян і студентів варіанти весняного культурного дозвілля та планування літнього відпочинку

Профспілка ЗНУ пропонує для освітян і студентів варіанти весняного культурного дозвілля та планування літнього відпочинку

Профспілка ЗНУ пропонує для освітян і студентів варіанти весняного культурного дозвілля та планування літнього відпочинку
19.02.2020 11:38 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Первинна профспілкова організація ЗНУ Дозвілля Оздоровлення

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває робота працівників первинної профспілкової організації зі створення умов для проведення культурного дозвілля для представників університетської спільноти. Зокрема, наприкінці лютого та в березні освітян і студентів запрошують відвідати Запорізьку обласну філармонію або переглянути театральну виставу. Окрім цього, вже час потурбуватися й про літній відпочинок та оздоровлення, який щороку пропонує студентський спортивно-оздоровчий табір «Славутич».

Уже 22 лютого члени ППО ЗНУ зможуть відвідати концертний зал ім. М. І. Глінки о 18:00, де свій унікальний голос демонструватиме публіці соліст Запорізької обласної філармонії Герман Романченко («Голос країни-9», лауреат Всеукраїнського молодіжного фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута») – у музичній програмі «Тільки хіти». Це – перший сольний концерт артиста, який підкорив публіку своїм талантом. Під час виступу пролунають відомі світові та сучасні українські хіти у супроводі музичного гурту. Разом із артистом гарний настрій створюватимуть й інші відомі співаки філармонії – Богдан Хижняк, Антон Якубовський та Ольга Кочура.

«І знову звучить орган» грандіозна концертна програма, яка також відбудеться у концертному залі імені Глінки 27 лютого о 18:00. За пультом – справжній професіонал, заслужена артистка України Ілона Турчанінова. Родзинкою цього музичного свята стануть віртуозні композиції на ксилофоні та віброфоні у виконанні заслуженого артиста України Віталія Солом'янчука, який виконуватиме їх у супроводі органу. Вокальні  шедеври також представлять провідні майстри сцени – Юлія Якса (сопрано) та Микола Квєтков (тенор). Піднесеного настрою програмі додасть виступ академічного козацького ансамблю пісні й танцю «Запорожці» під керуванням заслуженного діяча мистецтв України Лілії Гринь (викладач факультету СПП ЗНУ). У програмі: духовні твори композиторів-класиків, зарубіжних та вітчизняних композиторів – Моріса Равеля, Клода Дебюссі, Ллойда Веббера, Євгена Станковича, Лесі Дичко, Володимира Зубицького, а також романтичні неаполітанські композиції.

Вартість квитків на концертні програми 22 та 27 лютого для членів ППО ЗНУ – 90,00 грн.

У святкові дні на початку весни – 5 та 6 березня о 18:00 – у Запорізькій обласній філармонії звучатиме чарівна «Мелодія весни» у виконанні Академічного симфонічного оркестру під диригуванням народного артиста України В'ячеслава Реді. Талановитий творчий колектив цього разу підготував для милих жінок неймовірно динамічну і романтичну концертну програму, у рамках якої прекрасні мелодії засобами жанру розповідатимуть про чарівність жіночої краси, щирість кохання і квітучу весну. Вартість квитків: 170,00 грн.

Варто також не забувати, попри вже зовсім весняну погоду, що зима ще триває. Для охочих продовжити зимову казку, пропонується відвідати популярний серед дорослих та дітей Запоріжжя льодову ковзанку «Метелиця», нагадаємо: для студентів та малечі вартість квитків у будні дні становить 50 грн; у вихідні – 60 грн. Для дорослих представників профспілки освітян також надаються квитки зі знижкою лише у будні дні – 60 грн.

А от у перші дні весни – 10 березня о 18:00 – у рамках Шевченківських днів колективи освітян і студентів запрошує Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В. Г. Магара на перегляд чудового класичного твору, мелодрами на дві дії за творами Т. Шевченка «Загублена любов (Мати-наймичка)» (за п’єсою І. Тогобочного, сценічна редакція Є. Головатюка). Популярність вистави, що не вщухає і сьогодні, обумовлена проблематикою твору, адже жіноча доля, сімейні стосунки, «соціальна нерівність» і морально-етичні закони суспільства – це ті головні питання, що є актуальними завжди. Сумна жіноча доля й щаслива сімейна ідилія, комічні моменти життя й глибокі переживання, життєва правда та романтизація – усе це присутнє в мелодрамі. Увага, приймаються колективні замовлення на квитки, адже передбачена супервартість саме для освітян – 20 грн.

А ще, проводжаючи зиму, вже пора потурбуватися і про літній відпочинок. Отже, цього літа перебуватимуть на оздоровленні на у дитячих таборах «Лазурна райдуга», «Зміна», «Факел» та «Червона гвоздика» 20 дітей співробітників та викладачів університету, які вчасно подали заявки до ППО ЗНУ. Зазначимо, що вагома частка вартості цих путівок буде оплачена коштом університетської профспілки.

Триває також замовлення путівок на оздоровлення у ССОТ «Славутич», що розташовується на Азовському узбережжі в смт Кирилівці. На сьогодні вже 200 осіб забронювали будинки та кімнати у корпусі на заїзди, які відповідатимуть періоду їхніх відпусток та вихідних. Перший заїзд планується на 27 червня. Цього року буде дещо підвищено розцінки на проживання в помешканнях різного типу комфортності.

За квитками та із заявками на путівки звертайтеся до бухгалтерії ППО ЗНУ: каб. 209, корп. 4, телефон: 228-75-27, (067)810-82-48.

 


 

Схожі новини