Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» стала четвертою в фіналі Кубка України

«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» стала четвертою в фіналі Кубка України

20.02.2020 07:20 Все Головні новини Спорт перемога

Нещодавно у місті Кам’янському (Дніпропетровська область) вперше відбувся «Фінал  чотирьох» Кубка України з волейболу. У четвірку найкращих жіночих команд країни увійшла і «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ». Суперником наших дівчат у півфіналі виступила тернопільська «Галичанка».

На жаль, у цьому змаганні наші спортсменки поступилися команді «ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ» з рахунком 3:1 (25:22, 25:21, 11:25, 25:19) (пів фінал Кубка України).

В особистому заліку дівчата отримали такі результати:

«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - Міленко (21), Лозінська (10), Хилюк (10), Федик (6), Мазенко (11), Лях (5); Ротар (л), Дрьомова (1), Борознова (1). Тренер – Віктор Туркула.

«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»: - Лучко (12), Луханіна (12), Грицуняк (7), Харчинська (11), Пугач (6), Савченко (10); Ніколайчук (л), Луценко. Тренер – Гарій Єгіазаров.

У цьому протистоянні було багато боротьби. Дехто зі спортсменок відверто нервував, тому допускав безліч помилок. Лише у третьому сеті дівчата активізувалися і показали якісніший волейбол, але, на жаль, це їм не допомогло.

У матчі за третє місце «Орбіта» знов потерпіла невдачу.

У грі СК «ПРОМЕТЕЙ» - «ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» рахунок виглядав наступним чином – 3:1 (25:11, 24:26, 25:19, 25:11).

В особистому заліку дівчата отримали такі результати:

СК «Прометей» - Напалкова (7), Дудник (25), Карпець (15), Фігуейредо (17), Ніколова, Дрозд (9); Дельрос (л), Дуденок (л), Франкевич (1), Мірчева (1), Ткаченко. Тренер – Андрій Романович.

«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» - Грицуняк (6), Харчинська (11), Пугач (7), Савченко (13), Луханіна (9), Лучко (8); Ніколайчук (л), Луценко, Олійник. Тренер – Гарій Єгіазаров.

Незважаючи на болючу поразку в цих змаганнях, вітаємо дівчат, наших неперевершених спортсменок, із загальним 4 місцем Кубка України. Бажаємо їм сил та натхнення і подальших спортивних здобутків.

Фото: http://zasport.zp.ua/2020/02/18/zaporizka-orbita-stala-chetvertoyu-v-finali-kubka-ukrayini/