Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учені ЗНУ мають у 2020 році доступ до наукометричних та повнотекстових баз даних

Учені ЗНУ мають у 2020 році доступ до наукометричних та повнотекстових баз даних

Учені ЗНУ мають у 2020 році доступ до наукометричних та повнотекстових баз даних
20.02.2020 08:31 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність Scopus Web of science SpringerLink Wiley Online Library

Важливим елементом інтеграції наших науковців у світовий дослідницький простір є вільний доступ українських вчених до результатів роботи закордонних колег. У 2020 році Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) має доступ до 4 міжнародних баз даних наукової інформації.

Передплата до наукометричних баз даних Scopus та Web of science забезпечена МОН України коштом бюджету до 31 травня 2020 р.

До 31 грудня 2020 р. МОН України забезпечило доступ до журналів видавництва Springer Nature 1997-2020 рр. (3 633 назв журналів), електронних книг Springer 2017 р. та SpringerLink's eBook collection – Education (9 662 назви книг). Такий винятковий доступ до повних текстів провідного наукового видавця світового рівня організовано вперше за часів незалежності. Ресурси розміщуються на платформі SpringerLink

В рамках тестового доступу до 1 травня 2020 р. для користувачів ЗНУ також доступна колекція журналів видавництва Wiley – 8 мільйонів статей із 1997 року та більше 1 400 журналів з 17 предметних областей. Онлайн-ресурси розміщені на платформі Wiley Online Library

За умовами договорів представники кампаній-власників Elsevier, Clarivate Analytics, John Wiley & Sons, Springer Nature проводять спеціальні вебінари, присвячені використанню ресурсів, аналітичних інструментів та сервісів. Наукова бібліотека ЗНУ інформує про кожний такий захід.

Скористатися доступом до баз цитування Scopus та Web of science та до повнотекстових публікацій видавництв Springer Nature та Wiley можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі Запорізького національного університету (зокрема, Інженерного інституту), перейшовши на сайті наукової бібліотеки http://library.znu.edu.ua/ на платформи цих ресурсів.

Автоматично активувати віддалений доступ до Scopus, Web of science, SpringerLink, Wiley Online Library та переглядати повні тексти з будь-якого комп’ютера можна, якщо зареєструвати обліковий запис на платформах у локальній мережі ЗНУ (в т.ч. Інженерного інституту).

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини