Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели профорієнтаційний захід «One day at university» для старшокласників Запоріжжя

На ФІФ провели профорієнтаційний захід «One day at university» для старшокласників Запоріжжя

На ФІФ провели профорієнтаційний захід «One day at university» для старшокласників Запоріжжя
20.02.2020 12:07 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University профорієнтаційна діяльність факультет іноземної філології співпраця зі школами «One day at university»

19 лютого на запрошення викладачів і студентів до факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали учні 10-11 класів, щоб ознайомитись з факультетом і відчути себе  цього дня його студентами.

Учні Запорізьких загальноосвітніх шкіл №№ 7, 52, 65 мали можливість бути присутніми на семінарських і практичних заняттях, які проводили викладачі факультету – доцент кафедри німецької філології Яна Кравченко (семінарське заняття з зарубіжної літератури), доценти кафедри англійської філології Катерина Василина (практичне заняття з аналітичного читання) і Ельдар Веремчук (практичне заняття з граматики англійської мови).

На «парах» учні ознайомились із легендами і міфами стародавнього світу, з творчістю англійської письменниці Агати Крісті, з правилами вживання пасивного стану дієслів. Також представники студради ФІФ провели для них невеличку екскурсію факультетом.

Учні ЗОШ 65 Дарина Рибка і ЗОШ 52 Михайло Олефіренко вже брали участь у заходах ЗНУ. За їхніми словами, завдяки цьому вони отримали позитивне враження про ЗНУ і факультет іноземної філології, тож докладуть зусиль, щоб стати студентами нашого університету.

 

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=173993907375289

 

 

 

 

Схожі новини