Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті відбулась зустріч декана факультету Володимира Мільчева із членами студентської ради

На історичному факультеті відбулась зустріч декана факультету Володимира Мільчева із членами студентської ради

На історичному факультеті відбулась зустріч декана факультету Володимира Мільчева із членами студентської ради
20.02.2020 15:15 Все Головні новини Факультети Історичний ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет студентське самоврядування зустріч із деканом

Під час зустрічі її учасники обговорили питання, пов’язані зі студентським життям, проблеми з якими стикаються студенти, особливо першокурсники. У процесі спілкування ухвалили рішення підсилити взаємодію кураторів академічних груп та студентської ради історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Також на заході обговорювалось питання про узгодження системи нарахування додаткових балів до академічного рейтингу за наукову, спортивну, культурно-масову роботу та громадську діяльність.

Голова студентської ради історичного факультету ЗНУ Анастасія Гриценко озвучила побажання студентів щодо проходження пасивної педагогічної практики на третьому курсі. Чимало запитань викликало й фінансування участі студентів у різноманітних турнірах, наукових конференціях. У цьому ж контексті було обговорено питання проведення на факультеті історичного турніру та варіанти заохочення студентів до участі у подібних заходах.

Своєю чергою, декан факультету Володимир Мільчев виступив з пропозицією активізувати заходи щодо підвищення культури поведінки студентів факультету та корпоративних стандартів університету.

Також ним було висловлено ряд зауважень щодо необхідності вжиття заходів, які б заохочували студентів вдосконалювати свій рівень ерудованості та розширити загальний багаж знань.

 

Історичний факультет

 

Схожі новини