Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики провели майстер-клас для школярів

Представники факультету журналістики провели майстер-клас для школярів

Представники факультету журналістики провели майстер-клас для школярів
21.02.2020 10:03 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University профорієнтаційна діяльність факультет журналістики співпраця зі школами візит

20 лютого представники факультет журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали до Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7. Завідувачка кафедри журналістики Юлія Любченко та магістр Віктор Посунько провели для старшокласників майстер-клас із радіожурналістики. Учні працювали у творчих групах, виконували практичні завдання з пошуку інформації, її перевірки та подачі для радіоновин. Учасники тренінгу працювали над підготовкою шкільних новин, що може стати у нагоді при роботі учнів у шкільних ЗМІ.

«Сьогодні абсолютна більшість молоді отримує інформацію із соціальних мереж. Тому дуже важливо навчити підлітків аналізувати і критично мислити, познайомити їх із тими джерелами, які допоможуть їм розібратися в інформаційному потоці, знайти першоджерело тощо. Саме ці навички сьогодні ми відпрацьовували з дуже активними і талановитими школярами», – поділилась своїми враженнями Юлія Любченко.

Віктор Посунько, який співпрацює з університетською інтернет-радіостанціює «Юніверс», розповів старшокласникам про особливості роботи в прямому ефірі та правила підготовки до інтерв’ю, продемонстрував сайт радіостанції і запросив на екскурсію до студентських ЗМІ факультету журналістики.

Запорізька школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 має потужний медіацентр, тому її учні традиційно є активними учасниками медіафестивалю факультету журналістики ЗНУ, професійних майстер-класів і тренінгів. Їх у цьому підтримує адміністрація школи на чолі з директором Костянтином Білоусом, якому дякуємо за організацію і сьогоднішньої зустрічі.

 

Кафедра журналістики


Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=177101080397905

 

 

 

Схожі новини