Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі математичного факультету увійшли до складу журі ІІІ, обласного, етапу учнівських олімпіад

Викладачі математичного факультету увійшли до складу журі ІІІ, обласного, етапу учнівських олімпіад

Викладачі математичного факультету увійшли до складу журі ІІІ, обласного, етапу учнівських олімпіад
21.02.2020 10:24 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами учнівська олімпіада

Наприкінці минулого місяця комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» гостинно зустрічав призерів ІІ (районного) етапу з математики. Вони завітали з усіх куточків м. Запоріжжя та області для проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, який традиційно проходить у два тури. До складу журі від Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) увійшли викладачі кафедри загальної математики: завідувач кафедри, доцент Ігор Зіновєєв (голова журі) і доценти Поліна Стєганцева (заступник голови журі), Марина Гречнєва, а також викладачі кафедри фундаментальної математики, а саме: доценти, к.ф.-м.н. Михайло Клименко, Юрій Стреляєв, Ірина Красікова та доцент, к.т.н. Ольга Тітова.

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики відбувся 15-16 лютого 2020 року. Для участі в змаганнях до Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 завітали 83 учня 8-11 класів закладів освіти Запорізької області – переможців ІІ (районного, міського) етапу. Першого дня учасники олімпіади виконували завдання експериментального туру. Під час другого дня олімпіади відбувся її теоретичний тур.

Привітали учасників та ознайомили їх з умовами змагань викладачі кафедри загальної математики: професори, доктори педагогічних наук Олександр Іваницький (голова журі) та Андрій Андрєєв (співголова журі та автор завдань теоретичного і експериментального турів олімпіади), а також доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалів, к.пед.н. Наталія Тихонська.

Усі переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, як із математики, так і з фізики, пройдуть відбірково-тренувальні збори як претенденти на участь у IV (республіканському) етапі на базі математичному факультеті ЗНУ. Ці заняття розпочнуться наступного тижня. У результаті це дозволить учням краще підготуватися до участі в IV етапі Всеукраїнських олімпіад. Бажаємо їх учасникам віри в себе, натхнення, обдуманих правильних рішень, оптимізму й прогресивного руху до поставлених цілей.

Також висловлюємо велику подяку від імені всіх членів журі гостинним педагогічним колективам Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» під керівництвом Оксани Губіної та Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 під керівництвом Ольги Солдатєнко за сприятливі умови для проведення олімпіад. А вчителям математики і фізики, які супроводжували й підтримували своїх вихованців, велика вдячність за високий рівень підготовки школярів.

 

Наталія Тихонська,

доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалів


 

 

Схожі новини