Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики розповіли вихованцям академічного ліцею про переваги навчання в ЗНУ

24.02.2020 09:51 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами візит

Двадцятого лютого рамках профорієнтаційної роботи представники факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися із старшокласниками Запорізького академічного ліцею №23. Цей захід організували й провели доцент кафедри журналістики Алла Тернова та магістрант факультету журналістики Володимир Вороненко.

Учням двох випускних класів розповіли про переваги навчання в Запорізькому національному університеті, спеціальності, за якими можна здобути вищу освіту, та освітні програми, які наразі є на факультеті журналістики. Для цього вихованцям Запорізького академічного ліцею №23 роздали інформаційні буклети та флаєри.

Особливу зацікавленість майбутніх абітурієнтів викликала інформація про наявність на факультеті журналістики виробничих навчальних майданчиків для набуття практичних навичок, а саме студентська телестудія «Юніверс-ТБ», інтернет-радіостанція «Університет» та незалежний портал «Пороги». Продемонструвати роботу цих платформ було нескладно, адже кожен із вихованців ліцею міг легко зайти на інтернет-сторінку цих лабораторій. Дехто вже знав про ці структури, адже є учнями Школи лідерства при ЗНУ та відвідували тренінги, які проводилися у навчальній лабораторії телевізійної журналістики, організовані співробітниками Відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

Володимир Вороненко, який наразі поєднує навчання в магістратурі з професійною діяльністю – роботою ведучим телевізійних програм на запорізькому телеканалі «Алекс», – поділився особистими досвідом навчання на факультеті журналістики та запросив представників 11-А та 11-Б класів відвідати навчально-виробничі майданчики факультету журналістики та факультет журналістики зокрема та нагадав, що День відкритих дверей у Запорізькому національному університеті відбудеться 5 квітня.

Факультет журналістики

Фотогалерея: