Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели Всеукраїнську учнівську олімпіаду з педагогіки та психології

На факультеті СПП провели Всеукраїнську учнівську олімпіаду з педагогіки та психології

На факультеті СПП провели Всеукраїнську учнівську олімпіаду з педагогіки та психології
24.02.2020 09:18 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами олімпіада

Двадцять другого лютого на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології. В олімпіаді взяли участь 48 учнів шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області (Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Гуляйполе, Приморськ, Приазов’є, Якимівка та ін.). Для багатьох учасників уже стало доброю традицією брати участь в олімпіаді з педагогіки та психології, що вже протягом шести років проводиться на факультеті соціальної педагогіки та психології.

Із вітальним словом до учасників виступила голова журі завідувач кафедри акторської майстерності та дизайну, професор Галина Локарєва, яка побажала учасникам наснаги, віри у власні сили, натхнення та успіху в написанні завдань олімпіади.

Учасників олімпіади та вчителів привітала заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології, доцент кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Олена Лещенко.  Вона зазначила, що днями факультет соціальної педагогіки та психології святкував 28 років, протягом яких було підготовлено фахівців, що стали успішними в освіті, науці, соціальній галузі, в управлінні та мистецтві. Олена Лещенко запросила учасників олімпіади долучитись до дружньої родини факультету СПП та обрати навчання за освітніми програмами соціальна педагогіка, психологія, спеціальна освіта, початкова та дошкільна освіта, театральне мистецтво, дизайн.

 Учасникам заходу було представлено членів журі, серед яких:  завідувач кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти, професор Наталія Заверико, завідувач кафедри психології, доцент Наталія Губа, а також доценти Юліана Мацкевіч, Оксана Лукасевич.

 На початку зустрічі учасники з цікавістю ознайомились із презентацією про спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології: соціальна педагогіка, психологія, початкова освіта, дошкільна освіта, спеціальна освіта, сценічне мистецтво та графічний дизайн. Також кожен учасник олімпіади отримав флайери зі спеціальностями факультету СПП та афіші факультету.

Олена Лещенко запросила старшокласників 5 квітня на День відкритих дверей ЗНУ, де вони матимуть можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу 2020 та спеціальностей ЗНУ.

За результатами написання олімпіади з педагогіки та психології переможцями, посівши 1 місце, стали Вероніка Лущіц учениця 11 класу Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Катерина Хітайлова, учениця 11 класу Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5, Анастасія Штепа, учениця 11 класу Запорізької гімназії № 6 та Ганна Гаюк, учениця 10-го класу Запорізької гімназії № 31.

Друге місце розділили між собою такі учасники: Дар'я Приходько (Комунальний заклад «Спеціалізована школа – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 1» ), Інна Сахно («Гуляйпільський колегіум «Лідер»), Дар’я Кацай (Комунальний заклад «ОЗЗСО Престиж РМР»), Марія Скрипка (Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5), Софія Борисенко (Запорізька гімназія №45), Надія Явор («Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж»), Анастасія Байковська (Ліцей № 5 Мелітопольської міської ради), Ростислав Степаненко (Вільнянська гімназія «Світоч») і Лоліта Солоділова (Степненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Третє місце посіли Дар'я Туманова (Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт»), Альона Олешко (Мелітопольська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 25), Роман Куліков (Вільнянська гімназія «Світоч»), Марина Бурлака (Розумівська школа Долинської сільської ради), Анастасія Боброва (Запорізький класичний ліцей), Ева Виличко, Марина Каратигіна й Таміла Кіт (Запорізька гімназія № 6), Карина Байбакова (Запорізька спеціалізована школа № 59), Емілія Чеснокова (санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія»), Владислав Мішок (Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива) та Ганна  Кузнєцова («Навчально-виховний комплекс «Якимівська гімназія»).

Після написання олімпіади учасники зазначили, що із захопленням відповідали на завдання, оскільки вони були актуальними та цікавими. Підбиваючи підсумки заходу, варто відзначити, що учні досить позитивно та відповідально поставились до участі в олімпіаді з педагогіки та психології. Участь у цьому заході допоможе їм свідомо обрати психолого-педагогічну професію та, сподіваємось, стати студентом факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології


Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=177010233740323

 

Схожі новини