Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ - знову серед найкращих

Спортсмени ЗНУ - знову серед найкращих

25.02.2020 10:19 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Нещодавно у Стамбулі відбулося 2 масштабних змагання з легкоатлетичних видів спорту – чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) та відкритий кубок Стамбула Istanbul Cup. До складу збірної України увійшла спортсменка Федерації легкої атлетики Запорізької області, студентка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Вікторія Ратнікова, яка виступала на дистанції 60 м.

На чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) студентка 2 курсу, яка навчається в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ за освітньою програмою «Фізична культура і спорт», зуміла пробитися до фіналу. Із результатом 7.41 секунди Вікторія посіла четверте місце.
Другий старт у Стамбулі на Istanbul Cup виявився більш успішним для Вікторії Ратнікової. Друге місце та срібло змагань гарантували дівчині показники у 7.39 секунд у забігу на 60 м.
Тож, вітаємо молоду спортсменку з перемогою та бажаємо ще не раз у своїй професійній кар‘єрі піднятися на п’єдестал пошани.

Фото: http://zasport.zp.ua/2020/02/18/zaporizka-sprinterka-viktoriya-ratnikova-provela-produktivnij-vik-end-v-stambuli/