Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Директор інженерного інституту зустрівся з представниками органів студентського самоврядування

Директор інженерного інституту зустрівся з представниками органів студентського самоврядування

Директор інженерного інституту зустрівся з представниками органів студентського самоврядування
27.02.2020 09:45 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультети студентське самоврядування зустріч із директором освітній процес профорієнтаційна діяльність реорганізація інженерного інституту

Двадцять шостого лютого відбулася планова зустріч директора інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Геннадія Коломойця з лідерами студентського самоврядування. На заході були присутні голова студентського самоврядування інженерного інституту Максим Чернишов, його заступник Владислав Тупіков. Факультети представляли Аліна Авксент’єва, Данііл Михайловський, Анастасія Войтова (ФЕЕІТ), Олександр Сагулякін (ФМ), Марія Кожухова (ФБЦІ) та Мілєна Сьомчина (ФЕМ).

Темою зустрічі стали питання щодо подальшого розвитку студентського самоврядування інженерного інституту, участь студентів у профорієнтаційної роботі, а також були обговорені нагальні проблеми студентського сьогодення. Геннадій Павлович ознайомив присутніх із рішенням Вченої ради ЗНУ від 25.02.2020 р. про реорганізацію інженерного інституту ЗНУ та створення з 1 червня 2020 р. інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, у якому кафедри будуть безпосередньо підпорядковані адміністрації інституту.

У зв’язку з цим перед лідерами студентства постає завдання відкоригувати Положення про студентське самоврядування ЗНУ в частині організаційної структури. Майбутні зміни в положенні активно обговорювалися молоддю вже під час цього засідання. Серед пропозицій були створення ради старост, студентського активу для представників кожної спеціальності тощо. Під час заходу йшлося про те, що одним із нагальних питань сьогодення є профорієнтаційна робота, і займатися нею мають не лише викладачі, а й студенти. Геннадій Павлович звернувся до лідерів студентського самоврядування з пропозицією активно взятися за роботу. Директор інженерного інституту підкреслив, що почута школярами інформація про цікаве, сповнене незабутніх подій студентське життя, сприймається набагато краще тоді, коли про це розповідають майже їхні однолітки. Окремо обговорювалося питання про активне залучення мешканців гуртожитків до профорієнтаційної роботи, бо саме вони мають донести інформацію про інститут до випускників шкіл Запорізької області та за її межами.

Зокрема, у квітні планується проведення Дня інженерного інституту ЗНУ, і Геннадій Павлович закликав студентів стати його активними організаторами й учасниками. Задля результативної профорієнтаційної роботи студенти запропонували створити різноманітні відеоролики, які вони могли б демонструвати учням шкіл міста. Геннадій Павлович зауважив, що такі ролики було б дуже корисно демонструвати й під час профорієнтаційних заходів для школярів Запорізької області.

Після розгляду двох перших питань активісти мали можливість обговорити з директором інституту актуальні питання студентського життя. Одним із перших обговорювалося питання щодо ефективного використання системи електронного забезпечення навчання ЗНУ. Зокрема, що робити при втраті паролю, як обрати дисципліни з вибіркового циклу, які функції у верифікаторів оцінювання якості дисциплін тощо. Цікавило студентів і те, на підставі яких документів визначається форма підсумкової атестації при завершенні навчання за ступенем бакалавр, і де вони можуть ознайомитися з цими документами. Жваве обговорення викликало питання вступу до магістратури, а саме, ЄВІ з іноземної мови. Цікавило студентів, і на які посади вони можуть розраховувати, отримавши ступень бакалавра, та як скажеться отримання ступеня магістра на їхній професійній кар’єрі.


Інженерний інститут

 

Схожі новини