Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету відвідали центр первинної професійної підготовки академії поліції

27.02.2020 14:51 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет правоохоронна діяльність центр первинної професійної підготовки академія поліції

Двадцять сьомого лютого за ініціативи декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, студенти 1 курсу рівня вищої освіти «магістр» денної форми здобуття освіти спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» завітали до Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС Запоріжжя.

На заході також були присутні представники факультету. Зокрема, завідувачка кафедри кримінального права та правосуддя доцентка Юлія Пирожкова, доцент кафедри Олександр Мельковський та завідувачка навчальної лабораторії проблем нормотворчої діяльності та провозастосування Марина Шиванова.

Магістрів зустріли директор Микола Назаренко та полковник поліції Андрій Рибалкін, які провели ознайомчу екскурсію, наголосили на цікавій історії існування навчального закладу. Вони зазначили, що Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС здійснює та забезпечує організацію первинної професійної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу до поліції. Також він підвищує кваліфікації і здійснює перепідготовку молодшого складу поліції. Освітній процес у закладі забезпечується в 15 спеціально обладнаних аудиторіях, котрі містять переносні та стаціонарні мультимедійні проєктори та екрани.

Студенти мали змогу бути присутніми на практичних заняттях слухачів Центру, зокрема в спеціалізованих аудиторіях із вогневої підготовки, з первинної домедичної підготовки, кримінального права. До речі, вони оснащені плакатами, інтерактивними стендами. Також молодь мала змогу спробувати використовувати навчальну зброю в лазерному тирі. На спеціальному полігоні, який складається із «Житлового будинку», «Навчальної кав’ярні», «Навчальної чергової частини», «Блок-посту», студенти ознайомилися з специфікою формування професійної компетентності слухачів центру.

Представники юридичного факультету Запорізького національного університету відзначили, що плідна співпраця із Запорізьким центром первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДДУВС триватиме й надалі, адже для студентів такий досвід є пізнавальним, цікавим та таким, що має реальне практичне значення.

Юридичний факультет

ФОТОГАЛЕРЕЯ: