Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту представили Запоріжжя на Всеукраїнському конкурі проєктів, організованому стейкхолдером «КБ Приватбанк»

28.02.2020 10:03 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту Всеукраїнський конкурс-тренінг творчих проєктів

Двадцять сьомого лютого команда студентів факультету менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі-тренінгу творчих проєктів. Загалом серед учасників змагань були 42 команди студентів ЗВО з різних міст України. Модераторами конкурсу виступили керівник напрямку трудові ресурси Південно-Східного регіонального управління АТ КБ «Приватбанк» Наталя Романюк і заступник декана факультету менеджменту Андрій Кургузов. Завдання, яке організатори поставили перед конкурсантами, – створення проєкту з моделювання та відтворення реальних виробничих ситуацій професійної діяльності.

До складу команду студентів факультету менеджменту, яка захищала честь Запорізького регіону, увійшли Дмитро Балка, Сергій Київський, Вікторія Лук’янченко, Анна Сидоренко, Михайло Філіппов, Олена Шаповалова та капітан команди Іван Ряпісов.

Перед учасниками конкурсу були поставлені завдання, аналогічні тим, які вони мають вирішувати в щоденній професійній діяльності: виконання індивідуального плану продажів, виведення нового продукту на ринок, відкриття магазинів в регіонах та інші.

За відведений умовами конкурсу час (120 хвилин) команда студентів факультету менеджменту Запорізького національного університету створила власний проєкт та відправити його на оцінку журі Всеукраїнського конкурсу-тренінгу творчих проектів. У найближчі два тижні очікуємо на результати участі студентів ЗНУ в цьому всеукраїнському конкурсі.

Андрій Кургузов