Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцента кафедри загальної математики Поліну Стєганцеву

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцента кафедри загальної математики Поліну Стєганцеву

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцента кафедри загальної математики Поліну Стєганцеву
06.03.2020 08:34 Все Головні новини Факультети Математичний ЗНУ Математичний факультет Кафедра загальної математики

Шостого березня свій ювілей святкує доцент кафедри загальної математики математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Поліна Георгіївна Стєганцева.

Свою освітянську діяльність Поліна Георгіївна розпочала вчителем математики Кушугумської середньої школи у 1976 році, одразу після закінчення Запорізького національного університету (тоді – Запорізького державного педагогічного інституту). Вже у 1977 році Поліна Стєганцева стає лаборантом кафедри математики нашого вишу та вступає в аспірантуру. Із цього часу шановна ювілярка й розпочала співпрацю із ЗНУ довжиною в 43 роки.

Вона працювала асистентом, старшим викладачем, а сьогодні Поліна Георгіївна обіймає посаду доцента кафедри загальної математики та має науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. За роки своєї праці в нашому виші Поліна Стєганцева написала велику кількість наукових та науково-методичних праць, брала участь у багатьох семінарах, тренінгах і конференціях, зростила не одне покоління молодих науковців.

Із нагоди цього чудового свята колектив ЗНУ від усього серця вітає іменинницю. Шановна Поліно Георгієвно, вітаємо Вас та бажаємо добра, великого щастя, міцного здоров’я на довгі роки, оптимізму, добробуту та подальших успіхів у реалізації всіх Ваших планів і задумів. Хай Вам щастить в усьому, хай Вас завжди оточують вірні друзі та любов ваших рідних і близьких. Зичимо успіхів у всіх починаннях, щоб наукові плани успішно втілювалися в життя, а кожен день приносив нові здобутки! Бажаємо міцного здоров’я, щастя та благополуччя!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну самовіддану працю в підготовці достойного майбутнього покоління. Від усієї душі бажаємо, аби доля була щедрою та прихильною до Вас, несла многії літа в здоров’ї, у здійсненні всіх мрій та сподівань!

 

Схожі новини