Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тенісисти гідроенергетичного коледжу ЗНУ – переможці обласного етапу Спартакіади

На базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) 26 лютого відбувся обласний етап ІІІ спортивних ігор України з настільного тенісу серед студентів коледжів. Участь у обласному етапі змагань взяли спортсмени 10 коледжів Запорізької області, які грали в двох групах. Як зазначив головний фахівець Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Авраменко, ігри з настільного тенісу традиційно збирають найбільшу кількість учасників серед усіх змагань для студентів коледжів.

За правилами команди, що складалися з трьох гравців, двох хлопців і однієї дівчини, спочатку зіграли між собою по колу в двох групах. До першої групи потрапили Мелітопольський промислово-економічний коледж, Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ; Запорізький медичний коледж; коледж КПУ; Запорізький педагогічний коледж. До складу другої групи ввійшли Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ; Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ; Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка; Запорізький електротехнічний коледж Запорізької політехніки, Запорізький Мелітопольський коледж ТДАТУ.

Коментуючи змагання, головний суддя Микола Щиковський підкреслив, що настільний теніс – популярна гра серед молоді, тож багато хто має базові вміння з цього виду спорту, бо він доступний та не складний. Такі змагання стимулюють молодь тренуватися, і деякі студенти після змагань навіть ідуть в секції, щоб займатися настільним тенісом. В особистому заліку в юнаків кращий результат показав студент Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Богдан Олексенко. Серед чоловічих пар найкращими стали студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ, а серед змішаних пар – дует тенісистів Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ. За підсумками групових зустрічей визначилися по два переможці в кожній підгрупі, які зустрілися у фіналі. Цього разу до вирішального етапу ввійшли Мелітопольський промислово-економічний коледж, Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ, Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ та Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ.

За підсумками змагань третє місце посіла команда Мелітопольського промислово-економічного коледжу, а другими стали студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ. Здолавши в фіналі всіх учасників, перемогу в обласному етапі ІІІ спартакіади України серед студентів коледжів вперше виборола збірна Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ. Організатори привітали спортсменів ЗГЕФК ЗНУ Євгена Панова (1 ГМ-19); Анастасію Курта (1 БЦІг-19) та Олександра Іваніщя (4 ГМ-16) і побажали тенісистам успіхів не лише на спортивній ниві, а й в навчанні та в подальшій професійній діяльності.

Інженерний інститут

ФОТОГАЛЕРЕЯ: