Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет соціології та управління завітали запорізькі старшокласники на профорієнтаційний захід «One day at university»

На факультет соціології та управління завітали запорізькі старшокласники на профорієнтаційний захід «One day at university»

На факультет соціології та управління завітали запорізькі старшокласники на профорієнтаційний захід «One day at university»
02.03.2020 10:45 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність «One day at university»

Першого березня представники факультету соціології та управління Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) влаштували профорієнтаційний захід «One day at university» для учнів десятих та одинадцятих класів запорізьких шкіл. Старшокласники змогли ознайомитися з матеріально-технічною базою факультету, більше дізнатися про навчання на ньому й перспективи, які очікують майбутніх випускників. Майбутнім абітурієнтам розповіли про спеціальності на факультеті, а саме: «Соціологія», «Політологія», «Соціальна робота» та «Філософія».

Кожен учасник заходу отримав буклет із інформацією щодо того, які сертифікати ЗНО потрібно подавати на різні спеціальності, а також – з повідомленнями про професії, за якими зможуть працювати випускники різних спеціальностей факультету. На зустрічі була присутня декан факультету Тетяна Бірюкова та чимало науково-педагогічних працівників ФСУ, зокрема Ольга Широбокова, Олександр Краснокутський, Олена Маловічко та інші. «Цей день проходить у нас під гаслом: Тренди 21 століття. Кросфункціональність. Мобільність. Універсальність. One Day at University. Стань на один день студентом університету”», – такими словами привітала абітурієнтів Тетяна Федорівна.

Представники факультету організували цікаву програму. Спочатку відбулася презентація відео, на якому про спеціальності розповідали не викладачі, а самі студенти. Потім на абітурієнтів чекала пізнавальна розмова зі спікерами. Студенти та випускники факультету розповідали про те, чим саме їм подобається обрана спеціальність, як вони обирали майбутню професію, які нагороди отримали під час навчання на факультеті та як змінилося їхнє життя, завдяки навчанню в ЗНУ. Найактивніших гостей, які охоче приєдналися до розмови винагородили подарунками – записниками з емблемою ФСУ на обкладинках. Також школярам розповіли про те, де знайти інформацію про факультет соціології та управління в інтернет-мережах і запросили приєднатися до відповідних груп, аби завжди бути в курсі новин. Крім того, для них провели електронний тест, аби допомогти абітурієнтам визначитися з майбутньою спеціальністю.

https://www.facebook.com/fsu.znu/

fsu.znu@gmail.com

https://t.me/FSU_znu

https://www.instagram.com/fsu_znu/

https://www.youtube.com/user/fsuzpua

Варто відзначити, що кожен спікер мав свою окрему тематику виступу, як-от «Ти – рушій змін» (Олександр Краснокутський), «Академічні пригоди на шляху до себе (Віктор Яценко), «Школяр, студент, ФСУ-шник» (Ондрулік), «Диплом. Ілюзія. Сімсони» (Ілля Вінницький), «Світовий івент-менеджмент» (Яна Коваль), «А ким це я потім стану» (Єгор Гуков).

Після завершення загальної презентації у старшокласників була можливість зустрітися окремо з представниками кожної кафедри.

 

Ксенія Бушай,

студентка 2 курсу факультету журналістики

ФОТОГАЛЕРЕЯ:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=182803223161024

 

 

 

Схожі новини