Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся з науково-педагогічними працівниками інженерного інституту

Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся з науково-педагогічними працівниками інженерного інституту

Ректор ЗНУ Микола Фролов зустрівся з науково-педагогічними працівниками інженерного інституту
03.03.2020 13:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ зустріч із ректором

Нещодавно в конференц-залі інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч ректора Миколи Фролова з науково-педагогічними працівниками інституту. На заході були присутні перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор з навчально-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, директор інженерного інституту Геннадій Коломоєць та інші.

Темою зустрічі стало рішення про реорганізацію інженерного інституту ЗНУ та створення з 1 червня інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету. Говорячи про причини прийняття вченою радою ЗНУ такого рішення, Микола Олександрович зазначив, що сьогодні кількість студентів, які навчаються в інженерному інституті ЗНУ менша, ніж на найбільших факультетах ЗНУ. Друга причина, яку виділив ректор, це необхідність створення нової, спрощеної та більш ефективної системи управління інститутом відповідно до чинного закону про вищу освіту. І третя – це необхідність підвищити ефективність використання кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази, а також виконання інших завдань, спираючись на менший управлінський апарат.

Звертаючись до присутніх представників студентського самоврядування, Микола Олександрович зазначив, що реорганізація інженерного інституту в інженерний навчально-науковий інститут ніяким чином не вплине ні на їхнє навчання, ні на випуск бакалаврів. Під час зустрічі Микола Фролов приділив значну увагу структурі інституту і термінам реорганізації (1 червня). Це, передусім, викликано необхідністю обрати керівний склад інституту ще до початку вступної кампанії. Микола Олександрович розповів, що вибори директора інститут відбуватимуться згідно з положеннями статті 43 про обрання на посаду та звільнення з посади керівника навчально-наукового інституту закладу вищої освіти державної  форми власності.

Розповів ректор і про те, якою має стати структура інституту. Очолюватиме його директор, а допомагати йому будуть заступник з навчальної роботи та 2 чи 3 заступники з наукової, виховної та інших видів роботи, а також провідний фахівець, два фахівці І категорії й один фахівець. Новий структурний підрозділ складатиметься з 15 кафедр. А саме, кафедри міського будівництва і господарства; прикладної екології та охорони праці; промислового та цивільного будівництва; інформаційної економіки, підприємництва та фінансів; обліку, аналізу, оподаткування та аудиту; менеджменту організацій та управління проєктами; мікроелектронних та електронних інформаційних систем; теплоенергетики та гідроенергетики; електротехніки та енергоефективності; програмного забезпечення автоматизованих систем; автоматизованого управління технологічними процесами; металургійного обладнання; металургії; обробки металів тиском і кафедри загальноосвітніх дисциплін.

Микола Фролов підкреслив, що всі завідувачі існуючих зараз кафедр залишаються на своїх посадах, а конкурс на заміщення вакантних керівних посад буде оголошений лише на новостворені кафедри. Звернув увагу присутніх Микола Олександрович і на те, що всі науково-педагогічні працівники залишаться працювати згідно з штатним розкладом. Під час зустрічі було приділено окрему увагу й питанню кількості навчально-допоміжного персоналу. Це, передусім, обумовлено необхідністю функціонування лабораторій інституту. Як зазначив Микола Фролов, створення нового структурного підрозділу потребуватиме внесення змін до статуту ЗНУ та деяких інших нормативних документів. У зв’язку з цим вже розпочинається активна робота з цього напрямку. Не залишилося поза увагою й питання профорієнтаційної роботи. Ректор підкреслив, що сьогодні дуже важливо зробити все для збільшення контингенту студентів, що навчаються за технічними спеціальностями. Вже традиційно зустріч завершилася відповідями ректора на запитання присутніх викладачів.

 

Інженерний інститут

ФОТОГАЛЕРЕЯ:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=183392076435472

 


Схожі новини