Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету іноземної філології зустрілися зі старшокласниками Запорізької гімназії «Алеф»

03.03.2020 09:46 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної мови профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами візит

Другого березня на запрошення колишньої випускниці факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), а зараз вчителя англійської мови Запорізької гімназії «Алеф» Алли Таранцової до учнів 10 класу завітали доцент кафедри англійської філології Юлія Голуб і студентка 4 курсу (спеціальність «англійська мова і література») Ганна Манькус.

Учням розповіли про умови вступу та навчання в Запорізькому національному університеті та на факультеті іноземної філології. Також їм надали інформацію про перспективи працевлаштування випускників факультету. Вони переглянули презентації, які відображають студентське життя й навчання, крім того, школярам роздали інформаційні буклети. Учасники зустрічі ставили чимало запитань про те, які дисципліни вивчають студенти факультету, цікавились, чи не важко складати заліки й іспити, які позааудиторні заходи організують студенти, чим займається студрада, чи є у студентів можливість спілкуватися з носіями іноземних мов і проходити стажування у зарубіжних вишах. Деякі учні з ентузіазмом сприйняли новину про відкриття нової спеціальності – «китайська мова і література».

Старшокласникам повідомили про низку заходів, які проводять викладачі ФІФ для абітурієнтів, і запросили їх брати участь у незалежному оцінюванні знань TEST&TIPS, конкурсі перекладачів, у конкурсі на кращий відгук про художній твір іноземною мовою FRESHview, у тренінгах з аудіювання тощо, які відбуватимуться у наступному навчальному році на базі факультету іноземної мови.