Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Компанія Springer Nature запрошує на вебінар по роботі з ресурсами платформи Springer Link

Компанія Springer Nature запрошує на вебінар по роботі з ресурсами платформи Springer Link

Компанія Springer Nature запрошує на вебінар по роботі з ресурсами платформи Springer Link
03.03.2020 09:55 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека вебінари доступ до платформи видавництва Springer

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) отримав за кошти держбюджету доступ до повнотекстових публікацій міжнародного наукового видавництва Springer Nature.

Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі Запорізького національного університету, зокрема в інженерному інституті, перейшовши на сайті наукової бібліотеки за покликанням: http://library.znu.edu.ua/ на платформу SpringerLink. Автоматично активувати віддалений доступ до SpringerLink та переглядати повні тексти з будь-якого комп’ютера можна, якщо зареєструвати обліковий запис на платформі у локальній мережі ЗНУ, зокрема в інженерному інституті.

Міністерством освіти і науки України вперше організовано доступ на постійній основі до повних текстів 9 662 назв книг Springer 2017 р. та SpringerLink's eBook collection – Education.

Науково-педагогічним працівникам, студентам ЗНУ надається можливість завантажити електронні книги англійською мовою до вивчення дисциплін за спеціальностями.

Наукова бібліотека ЗНУ вже додала записи назв книг з колекції eBooks Springer до нашого електронного каталогу. Тепер можна бачити і доступні видання Springer Nature, які відповідають темі пошукового запиту з дизайну, хімії, готельно-ресторанної справи.

Компанія Springer Nature пропонує взяти участь у наступному віртуальному тренуванні, присвяченому роботі з платформою Springer Link.

4 березня, 15:00

Тема: An introduction to Springer Nature content (journals & eBooks) hosted on the Springer Link platform.

Мова вебінару: англійська

Реєстрація: http://bit.ly/2VAIbft

5 березня, 15:00

Тема: An introduction to Springer Nature content (journals & eBooks) hosted on the Springer Link platform.

Мова вебінару: англійська

Реєстрація: http://bit.ly/38depzZ

Вебінари проводитиме Рене Ернюдс (Rene Aernoudts) – менеджер з розвитку компанії Springer Nature. Участь за попередньої реєстрації.

Звертаємо увагу, що презентацію першого вебінару «Підписка на контент видавництва Springer», що проходив 29 січня 2020 р., надіслано системою електронного документообігу.

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини