Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі історичного факультету допомагають у підготовці талановитих учнів до участі в МАН й олімпіадах

04.03.2020 10:40 Все Головні новини Факультети Історичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет профорієнтаційна діяльність МАН співпраця зі школами

Упродовж лютого 2020 року представники історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно співпрацював із КЗ «Центр туризму» ЗОР із підготовки та реалізації наукових прагнень школярів-учасників Малої академії наук.  Зокрема, 04 лютого 2020 р. викладачі історичного факультету взяли участь в організованому працівниками «Центр туризму», для педагогічних працівників Запорізької області семінарі «Особливості підготовки талановитих учнів до Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН». Доцент кафедри джерелознавства, історіографії та СІД Сергій Білівненко ознайомив присутніх із особливостями залучення документальних джерел до краєзнавчих досліджень та можливостями усно-історичної методики збору наукового матеріалу.

Логічним продовженням стало проведення 23 лютого 2020 р. в стінах історичного факультету Запорізького національного університету Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук 2019-2020 н.р. Абсолютна більшість викладачів історичного факультету – члени журі, що дозволило школярам-учасникам почути фахову оцінку та цінні поради щодо організації подальших наукових пошуків.

Розуміючи важливість своєї місії у формуванні майбутнього покоління науковців, науково-педагогічні працівники історичного факультету завжди активно долучається до освітньо-дослідницьких заходів КЗ «Центр туризму» ЗОР. Водночас учасники Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук 2019-2020 н.р. були ознайомлені з освітніми можливостями Запорізького національного університету та історичного факультету зокрема, а також із особливостями цьогорічної вступної кампанії.

Юрій Іріоглу, заступник декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи

ФОТОГАЛЕРЕЯ: