Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У рамках проведення інтегрованого тижня інформатики та фізики до випускників школи завітали викладачі інженерного інституту

05.03.2020 10:16 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем міжфакультетська кафедра загальноосвітніх дисциплін інтегрований тиждень інформатики та фізики

У рамках проведення інтегрованого тижня інформатики та фізики викладачі кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, а саме, заступник завідувача кафедри ПЗАС Анатолій Безверхий та доцент Олена Міхайлуца, а також завідувач міжфакультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін Андрій Пожуєв завітали до учнів Запорізької загальноосвітньої школи № 101. На зустріч з учнями випускового класу їх запросила вчитель інформатики цієї школи Алексина Діденко. Темою зустрічі було одне питання, яке постає дуже гостро перед випускниками шкіл, а саме, вибір майбутньої професії.

На початку зустрічі заступник завідувача кафедри ПЗАС розповів слухачам про можливості, переваги та перспективи, які відкриває перед ними спеціальність інженерія програмного забезпечення за освітньою програмою програмне забезпечення систем. Під час перегляду презентації учні дізналися багато цікавого, починаючі від вимог, які висуває ця спеціальність до абітурієнта, й закінчуючи розмаїттям країн, у яких працюють наші випускники.

Дуже зацікавив випускників продемонстрований відеоролик, на якому студенти 4 курсу Кирило Антошин та Анастасія Марченко продемонстрували результати своєї роботи. Під час навчання ними була створена гра-шутер з елементами доповненої реальності, з якою Кирило та Анастасія вибороли третє місце на всеукраїнській олімпіаді IT-University.

І на завершення всі присутні взяли участь у захоплюючій грі-вікторині, де за допомогою смартфонів потрібно було обрати правильну відповідь на питання, пов’язані з майбутньою професією. Учні з цікавістю та задоволенням перевіряли свої знання та раділи за переможців, які виграли призи від компанії Light-IT, давнього партнера інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Андрій Пожуєв,

завідувач міжфакультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін