Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На факультеті будівництва та цивільної інженерії відбулося урочисте нагородження студентів-переможців олімпіади

Нещодавно на факультеті будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося нагородження студентів-переможців I етапу всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів наукових робіт.

Відкриваючи церемонію вручення грамот і сертифікатів, декан ФБЦІ Олександр Федченок привітав молодь з новими досягненнями, подякував студентам за сумлінну працю та побажав завжди рухатися тільки вперед. Вітаючи молодих науковців, заступник декана ФБЦІ з навчальної роботи Каріна Бєлоконь побажала не припиняти наукового пошуку, сміливо висувати нові ідеї й завжди досягати успіху. До привітань переможців приєдналися і завідувач кафедри прикладної екології та охорони праці Геннадій Кожемякін, а також завідувач кафедри міського будівництва та господарства Андрій Банах.

Оцінювали рівень робіт компетентні комісії, до яких увійшли декан ФБЦІ Олександр Федченок, завідувачі кафедри ПЕОП Геннадій Кожемякін і кафедри МБГ Андрій Банах; доценти кафедри ПЕОП Каріна Бєлоконь, Наталія Беренда, Євгенія Манідіна, Вадим Рижков, Олена Троїцька, Віктор Цимбал, а також асистент Інна Ткаліч; доценти кафедри МБГ Катерина Архіпова та Лілія Полікарпова.

Підбиваючи підсумки, члени журі нагадали, що в кожному з І-х турів олімпіад з дисциплін та спеціальностей екологічна безпека, основи охорони праці, а також спеціальності будівництво та цивільна інженерія в середньому взяли участь близько 20 студентів, які навчаються за спеціальностями технологія захисту навколишнього середовища, цивільна безпека та будівництво та цивільна інженерія.

Отже, переможцями І туру олімпіади з навчальної дисципліни «екологічна безпека» стали: Євгенія Тарабан – 1 місце; 2 місце посіла Єлизавета Іванова, а 3 – Ірина Тимчук.

В олімпіаді з дисципліни «основи охорони праці» переможцем був визнаний Владислав Петренко, 2 місце посіла Вікторія Рибалка, а 3 поділили Світлана Головко та Роман Ждан.

Переможцями олімпіади зі спеціальності технології захисту навколишнього середовища стали Євгенія Тарабан (1 місце); Ірина Тимчук і Олександра Домалега (2 місце); Олена Столпакова та Ілля Бугаєць (3 місце).

У І етапі олімпіади зі спеціальності «цивільна безпека» 1 місце поділили Андрій Куча та Євгеній Шокун. 2 місце посів Олександр Бітнер, а 3 – Артем Чемаров.

В олімпіаді зі спеціальності «будівництво та цивільна інженерія» переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стали Всеволод Стебницький (1 місце), Богдан Ковш (2 місце), Валерій Доценко (3 місце).

Відбулося нагородження й студентів – учасників I етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей. Свої наукові роботи з галузей знань техногенна безпека, цивільна безпека, екологія, технології захисту навколишнього середовища на розгляд комісії у складі декана ФБЦІ Олександра Федченка; заступника декана з наукової роботи Марини Полтавець; заступника декана з навчальної роботи Карини Бєлоконь; завідувача кафедри ПЕОП Геннадія Кожемякіна та доцента тієї ж кафедри Вадима Рижкова представили 14 студентів.

На підставі аналізу робіт конкурсна комісія визнала переможцями Євгенію Тарабан, Олену Столпакову та Владислава Петренка.

Євгенія Тарабан підготувала 4 наукові роботи за темами: «Оцінка неканцерогенного ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря викидами промислових підприємств», «Оцінка канцерогенного ризику техногенного навантаження на населення промислових міст», «Оцінка ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря викидами зважених часток пилу від стаціонарних джерел металургійних підприємств м. Запоріжжя» та «Розробка інтерметалідних каталізаторів для знешкодження вуглецевмісних компонентів газових викидів промислових підприємств в атмосферу» (науковий керівник – доцент Каріна Бєлоконь).

Олена Столпакова виконала роботу за темою: «Конструктивна безпека міської забудови у довготривалій перспективі як складова безпеки життєдіяльності людини» (науковий керівник – доцент Андрій Банах).

А Владислав Петренко працював над темою «Зниження рівня тонального аеродинамічного шуму на промислових підприємствах» (науковий керівник – доцент Євгенія Манідіна).

Під час церемонії всі переможці були нагороджені пам’ятними дипломами.

Колектив факультету будівництва та цивільної інженерії щиро дякує студентам за сумлінну працю, завдяки якої наш світ змінюється на краще, та бажає їм творчої наснаги, вдачі в рішенні задач будь-якої складності й успіхів у реалізації найсміливіших рішень.

Інженерний інститут