Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету творчо та креативно привітали усіх жінок факультету з 8 березня

Представники економічного факультету творчо та креативно привітали усіх жінок факультету  з 8 березня
06.03.2020 13:42 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет свято 8 березня

Шостого березня, напередодні Міжнародного жіночого Дня, хлопці-активісти студентської ради економічного факультету організували для усіх представниць прекрасної статі факультету святкову програму, під час якої для всіх підготували урочисті привітання та веселі пісні.

Ведучі цього свята – студент 2 курсу Олександр Лапшунков та студент 4 курсу Микита Юлпатов – від імені всіх студентів факультету щиро привітали усіх жінок із  святом та побажали їм  здійснення всіх життєвих та професійних мрій і планів, гармонії в душі і в родинах.

Також викладачок і студенток привітала із святом декан економічного факультету Алла Череп, яка наголосила, що це свято – є шаною усім жінкам, які є берегинями життя на землі. Декан подякувала усім колегам за підтримку і фахову підготовку студентів, наголосивши, що економічний факультет – це єдиний колектив. Крім того, вона побажала всім жінкам  здоров’я, ніжності, тепла, любові, везіння,  підтримки рідних, задоволення від роботи, творчого натхнення, добробуту в родинах, любові, щастя, миру та реалізації всіх амбітних планів.

Під час святкового заходу  студенти Олександр Лапшунков, Микита Юлпатов, Данило Кулик, Данило Лисенко, Петро Мухомор   продемонстрували всю свою творчу фантазію, таланти у співах, грі на гітарі і танцях. Своїми яскравими виступами вони створили атмосферу свята і гарний настрій всім присутнім. Також для дівчат був організований конкурс, під час якого вони із зав’язаними руками під музику навипередки повинні були зібрати якомога більшу кількість грошей.  Крім того, завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проєктами Олександр Лепьохін подарував усім жінкам вокальний подарунок – пісню «Смерека». Чоловіки  щиро привітали усіх дівчат та жінок із  наступаючим святом весни, краси, радості, тепла та чарівності  і побажали міцного здоров’я, особистого щастя, кохання, здійснення всіх мрій і бажань.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: