Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося урочисте відкриття нової аудиторії сучасних методів викладання англійської мови і перекладу

У ЗНУ відбулося урочисте відкриття нової аудиторії сучасних методів викладання англійської мови і перекладу

У ЗНУ відбулося урочисте відкриття нової аудиторії сучасних методів викладання англійської мови і перекладу
11.03.2020 12:57 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології мультимедійна аудиторія Посольства США в Україні грантова та проєктна діяльність міжнародна діяльність

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) все більшого значення набуває проєктна діяльність. Науковці вишу успішно беруть участь у міжнародних академічних грантових програмах. Вони об’єднують свої зусилля з вітчизняними та закордонними університетами, створюють нові освітні програми, підвищують професійні компетенції викладачів і студентів. І, в результаті, – поглиблюють міжнародні зв’язки та виводять освітній процес і наукову діяльність університету на якісно новий рівень. Саме про це йшлося 10 березня під час відкриття у навчальному корпусі ЗНУ №2 за підтримки Посольства США в Україні нової мультимедійної аудиторії сучасних методів викладання англійської мови і перекладу (аудиторія 412) в рамках гранту «Інститут підвищення кваліфікації вчителів», реалізація якого триває з 1 вересня 2019 по 31 серпня 2020 року.

В урочистостях взяли участь: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлана Запольських і керуючий менеджер проєкту MultiED від Тартуського університету (Естонія) Олександра Головко. Також у заході були задіяні співробітники та викладачі факультету журналістики та факультету іноземної філології та студенти цих факультетів. Не залишилися осторонь від участі у знаковій для університету події й почесні гості вишу –  доктор філософії з другого мовного навчання (SLAT) Університету Арізони, директор програми удосконалення навичок академічного письма (WSIP) коледжу гуманітарних наук Роберт Артур Коте (Robert A. Cote) та помічник аташе з питань викладання англійської мови Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Альона Сухініна.

Під час урочистого відкриття аудиторії Альона Сухініна підкреслила, що із великим задоволенням взяла участь у церемонії перерізання символічної стрічки разом із представниками ЗНУ. «Відкриття цієї сучасної аудиторії з мультимедійним обладнанням свідчить про те, що ЗНУ впевнено реалізує модель розвитку. Крім того,  це не перший спільний проєкт із ЗНУ та факультетом іноземної філології, який активно бере участь в різних грантових програмах», відзначила вона. За її словами, нове обладнання в аудиторії – це тільки частина проєкту, який також передбачає впродовж тижня проведення серії семінарів та тренінгів із удосконалення навичок англомовного академічного письма від директора програми удосконалення навичок академічного письма (WSIP) коледжу гуманітарних наук Роберта Артура Коте, який вже не вперше приїздить до ЗНУ для міжнародної співпраці із студентами і науковцями університету. При цьому основна мета таких семінарів – дослідити нові можливості вивчення академічного письма за допомогою нових інтерактивних методів, відео, презентацій тощо.

Геннадій Васильчук підкреслив, що на сьогодні у виші успішно реалізується різні грантові міжнародні програми, а розвитку проєктної діяльності приділяється особлива увага. Крім того, серед пріоритетів вишу – розвиток сучасної матеріально-технічної бази європейського зразка. Тому Геннадій Миколайович подякував представникам американського посольства та американського культурного середовища за підтримку в реалізації  гранту і оновлення матеріальної бази нової аудиторії. Зокрема, нова аудиторія тепер обладнана багатофункціональною мультимедійною дошкою smart board нового покоління з великою кількістю необхідних функцій для застосування інтерактивних методів навчання, проєктором, веб-камерою, фліпчартом, комп’ютером, новими стільцями і мобільними столами на коліщатах, ролетами з педагогічною наочністю, які не тільки захищають від сонця, але і допомагають наочно отримати багато корисної інформації про піраміду навчання, про граматику і правила англійської мови тощо.

«Така аудиторія – це приклад нового освітнього простору для сучасної вищої освіти, в якому студенти будуть відчувати себе людьми нової епохи, отримувати нові знання, будуть вчитись навчатись і розвивати себе», –зазначив Геннадій Васильчук. Він побажав усім успішної і плідної роботи в цій аудиторії, здобуття нового досвіду, знань і контактів. Також проректор висловив переконання, що такі аудиторії є дуже важливими, адже у Запорізькому національному університеті надають великого значення підготовці висококваліфікованих фахівців, зокрема, ознайомленню педагогів із інноваціями  у роботі.

Своєю чергою, Галина Морошкіна відзначила важливість розвитку людського потенціалу, нових плідних і результативних партнерських відносин університету і факультету із представниками різних країн та реалізації програми з вивчення американського варіанту англійської мови, розвитку інших напрямів співробітництва між регіональним офісом та університетом.

Подякувала за потужну результативну підтримку в обладнанні та відкритті нової сучасної аудиторії представникам американського посольства й Олександра Головко, яка відзначила, що тепер  університет перетворився на своєрідний центр і простір, куди приходять навчатись, вдосконалювати вміння, знання і навички для того, щоб поширювати ці знання в інших університетах і школах. Крім того, це дає можливість мешканцям регіону інтернаціоналізуватись та легко спілкуватись з представниками інших культур, бути більш відкритими й активними у розвитку освіти, адже ми повинні надавати студентам нові сучасні знання.

Робота в такій аудиторії сприятиме обміну останніми методичними напрацюваннями, практичними і теоретичними знаннями і досвідом між викладачами, а також дозволить інтегрувати зусилля для покращення рівня академічної освіти.

 

Олена Переверзєва

ФОТОГАЛЕРЕЯ:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=189535025821177

 

 

 

Схожі новини