Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Оголошено карантин: в університеті оприлюднили наказ «Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ»

Оголошено карантин: в університеті оприлюднили наказ «Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ»

Оголошено карантин: в університеті оприлюднили наказ «Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ»
16.03.2020 13:17 Все Головні новини Оголошення карантину наказ ректора короновірусна інфекція запобігання епідемії

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 та на підставі рішення Комісії з питань надзвичайних ситуацій Запорізького національного університету, протокол № 1 від 11.03.2020 ректор ЗНУ Микола Фролов 11 березня 2020 року підписав наказ «Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ», включаючи коледжі та територіально відокремлені структурні підрозділи, з 12.03.2020 до 04.04.2020 карантину. Відтак, у цей період відміняються аудиторні заняття.

Організацію та терміни практичної підготовки всім факультетам і коледжам треба буде узгодити з навчальним відділом. Факультети і кафедри забезпечать умови для самостійного вивчення здобувачами освіти матеріалу дисциплін навчального плану 2-го семестру на засадах дистанційних методів підготовки та з використанням системи електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ. Також будуть внесені відповідні зміни до графіку освітнього процесу у 2019/2020 н.р. для денної та заочної форм навчання, узгоджені з навчальним відділом. Оновлений графік буде розміщений на сайті університету та сайтах факультетів. Що ж до роботи науково-педагогічних працівників університету та педагогічних працівників коледжів, то на період введення карантину вони працюватимуть за індивідуальним графіком. Декани факультетів, директори коледжів забезпечуватимуть розробку та оприлюднення на сторінках (сайтах) факультетів і в соціальних мережах графіків індивідуальних консультацій викладачів на період карантину.
Представники адміністрації, декани факультетів, директори коледжів, керівники відокремлених структурних підрозділів, керівники структурних підрозділів, голови студентських рад факультетів забезпечуватимуть інформування здобувачів освіти усіх форм навчання про призупинення освітнього процесу.
Важливо підкреслити, що на період дії карантину для адміністративно-управлінського, обслуговуючого та допоміжного персоналу, працівників адміністративно-господарської частини встановлюється режим роботи з 10.00 до 15.30 без перерви.
Деканам факультетів, директорам коледжів, керівникам структурних підрозділів на період введення карантину:
- посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм;
- не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання;
- сприяти оформленню відпусток працівникам, за їх бажанням, які мають дітей віком до 14 років;
- здійснювати контроль за дотриманням працівниками режиму роботи.
Також будуть відмінені на період карантину масові заходи освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру, пробне ЗНО.
Науково-педагогічним працівникам та здобувачам вищої освіти, у яких заплановане відрядження на період карантину, варто здійснити його додаткове узгодження з представниками адміністрації. Будуть заборонені направлення за кордон здобувачів освіти та співробітників до країн із високим ступенем ризику зараження. Посилиться контроль за збереженням майна університету та взяття приміщень під охорону, посилиться дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів у місцях спільного користування, гуртожитках), будуть передбачені в гуртожитках приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ, вживатимуть відповідні заходи в разі виявлення студента з ознаками респіраторного інфекційного захворювання для його ізоляції від здорових осіб та негайного повідомлення про цей випадок у відповідний заклад охорони здоров'я, посилити контроль за дотриманням санітарних норм.


Накази МОН України та Запорізького національного університету в PDF-форматі тут:

doc_1__1_.pdf

doc_1__2_.pdf

 

Схожі новини