Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі інженерного інституту розповіли учням Біленьківської школи про переваги здобуття вищої освіти в ЗНУ

Викладачі інженерного інституту розповіли учням Біленьківської школи про переваги здобуття вищої освіти в ЗНУ

Викладачі інженерного інституту розповіли учням Біленьківської школи про переваги здобуття вищої освіти в ЗНУ
13.03.2020 11:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультет економіки та менеджменту профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч

Нещодавно викладачі інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідали з профорієнтаційною метою учнів 10-х та 11-х класів Біленьківської загальноосвітньої школи. Школярам розповіли про Запорізький національний університет, його інженерний інститут та про умови вступу.

Доценти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Юлія Подмешальська та Лев Феофанов презентували майбутнім вступникам освітню програму «оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством» за спеціальністю «облік і оподаткування». Під час презентації школярі дізналися про переваги професій бухгалтера та аудитора, про умови навчання в інженерному інституті та подальші перспективи працевлаштування, про закордонні стажування в країнах ЄС та програму подвійного диплому 2D.

Доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Олена Міхайлуца та завідувач між факультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін Андрій Пожуєв представили освітню програму «програмне забезпечення систем» за спеціальністю «ін

женерія програмного забезпечення». Майбутні вступники дізналися про переваги та особливості роботи сучасних програмістів, про специфіку навчання та працевлаштування випускників інженерного інституту. Під час виступу учням продемонстрували гру для смартфонів із технологією доповненої реальності, створену студентами-програмістами кафедри програмного забезпечення систем.

Окрім розповідей і відповідей на запитання, до програми зустрічі входили індивідуальні та командні веселі та пізнавальні ігри, переможці яких отримали призи. Наприкінці заходу учнів та вчителів запросили відвідати День відкритих дверей Запорізького національного університету.

Викладачі інженерного інституту щиро дякують за гостинність та плідну співпрацю директору школи Наталії Ємець, заступнику директора з навчально-виховної роботи Юлії Бабик та практичному психологу, соціальному педагогу Світлані Романовій.

 

Лев Фєофанов,

заступник декана факультету економіки та

менеджменту з профорієнтаційної роботи

ФОТОГАЛЕРЕЯ:
https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=191163812324965

 

Схожі новини