Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для отримання відповідей на запитання, пов’язані з оплатами, стипендіями і заробітної плати, працює телефонна лінія

17.03.2020 12:01 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної джерела інформації

Звертаємо увагу всіх викладачів, співробітників і студентів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), які прагнуть отримати інформацію з будь-яких питань, пов’язаних із діяльністю відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності вишу. Відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності Запорізького національного університету повідомляє, що з питаннями щодо оплати за навчання, гуртожиток, виплат стипендій, заробітної плати тощо можна звернутись за телефоном: 050 255 70 99.

Ця інформація особливо актуальна під час введення карантину в ЗНУ, що триває з 12.03.2020 до 4.04.2020. Нагадаємо, що на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 та на підставі рішення Комісії з питань надзвичайних ситуацій Запорізького національного університету, протокол № 1 від 11.03.2020 ректор ЗНУ Микола Фролов 11 березня 2020 року підписав наказ «Про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції в ЗНУ», включаючи коледжі та територіально відокремлені структурні підрозділи.