Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують дистанційно взяти участь у вебінарі «Онлайн ресурси видавництва Wiley на допомогу дослідникам»

18.03.2020 12:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека вебінар наукова діяльність онлайн ресурси видавництва Wiley

Під час карантину науковці та студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) мають можливість залучити онлайн ресурси провідних видавництв світу та баз даних для створення джерельної бази за обраною спеціальністю та науковою темою. Представники компаній-власників ресурсів, до яких сьогодні університет має доступ, пропонують відкрити для себе нові ресурси для досліджень та освіти, а також – опанувати під час вебінарів сервіси та аналітичні інструменти.

Для Запорізького національного університету до 1 травня 2020 р. доступна найбільша колекція журналів видавництва Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступні також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні, а це 8 мільйонів статей. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють 17 предметних напрямків сучасної науки.

19 березня видавництво Wiley запрошує науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів на відкритий вебінар «Онлайн ресурси видавництва Wiley на допомогу дослідникам».

На практичному вебінарі аудиторія познайомиться з науковими ресурсами видавництва Wiley. Представник видавництва розповість про такі можливості платформи Wiley Online Library, як доступ до повних текстів та ефективний пошук наукової літератури. Tакож буде пояснено особливості публікаційного процесу та рецензування на прикладі журналів Wiley і надано практичні поради щодо вибору відповідного журналу для потенційної публікації.

Вебінар українською мовою проводить Ганна Ляшенко, кандидат хімічних наук, старший редактор журналу «Chemistry - A European Journal».

Для участі потрібно пройди попередню реєстрацію на захід. Це необхідно для приєднання до вебінару, а також для отримання матеріалів презентації та сертифіката учасника. Тривалість: 1 година. Виберіть зручний час сесії:

Сесія 1. 19.03.2020, 11:00

Сесія 2. 19.03.2020, 14:00

Зареєструйтесь

Зазвичай, доступ до ресурсів платформи Wiley Online Library активується з будь-якого комп’ютера у локальній мережі Запорізького національного університету на сайті наукової бібліотеки:

Віддалений доступ до Wiley Online Library для роботи з ресурсами дома надається, якщо зареєструвати обліковий запис на платформі в локальній мережі ЗНУ (зокрема, в інженерного інституту). Якщо Ви це ще не зробили, надсилайте лист на email lib@znu.edu.ua і працівник наукової бібліотеки активує для Вас віддалений доступ.

Наукова бібліотека