Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті ЗНУ тривають заняття для студентів у режимі онлайн

В інженерному інституті ЗНУ тривають заняття для студентів у режимі онлайн

В інженерному інституті ЗНУ тривають заняття для студентів у режимі онлайн
18.03.2020 14:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультет енергетики електроніки та iнформацiйних технологій кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем відеоконференція Cisco Webex Meetings онлайн заняття для студентiв

Шістнадцятого березня студенти 2 курсу спеціальності «інженерія програмного забезпечення» (освітня програма «програмне забезпечення систем») інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), як завжди, зібралися на лекцію з мережної маршрутизації та комутації. Однак цього разу заняття відбувалося не в аудиторії: у зв’язку із введенням карантину вони проходили в режимі оnline.

Доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, інструктор рівня ТОП 10% найкращих інструкторів світу Cisco Academy Expert Level Instructor Наталія Полякова запросила своїх студентів на лекцію через систему відео-конференцій Cisco Webex Meetings. На початку заняття обговорювалися питання організації навчання з дисципліни під час карантину. А потім студенти прослухали лекцію, отримали домашнє завдання та поради з налаштування сервісу для проведення оnline-консультацій Cisco Webex Teams.

Протестувавши Cisco Webex Teams, студенти груп ІПЗ-18бд-1, ІПЗ-18бд-2 перейшли до виконання домашнього завдання. Пізніше викладач розмістила посилання на запис лекції в класі на moodle.znu.edu.ua. Це необхідно, щоб прослухати її могли студенти, яких не було оnline о 10-00 ранку, адже були присутні тільки 19 студентів з потоку, де їх навчається 30. Викладачу немає потреби робити перепис студентів, які були присутні: перелік учасників автоматично додається до запису лекції, й викладач за бажанням може видалити цей перелік з запису. А щоб в майбутньому уникнути запізнень, Наталія Петрівна порадила слухачам вчасно увімкнути комп’ютер, знайти лист-запрошення в пошті та натиснуть на кнопку «Приєднатись».

Цього ж дня практичні заняття з дисципліни «Основи апаратного та програмного забезпечення» пройшли для студентів I-го курсу. З точки зору звичайних студентів, це трохи дивно, але така форма проведення занять працює! Саме так і розпочався перший робочий тиждень карантину для майбутніх програмістів, які навчаються в інженерному інституті ЗНУ.

А своїми враженнями від проведених занять поділилася з нами їх організатор Наталiя Петрiвна: «Під час моїх лекцій з організації комп’ютерних мереж я завжди розповідаю студентам, як мережа змінила світ кожної людини та те, як ми працюємо, навчаємось, розважаємось. І чого будуть варті мої слова, якщо зараз ми дозволимо вірусу змінити наше життя?! Сьогодні відстань – не завада для якісного навчання. Студенту навіть комп’ютер не потрібен, достатньо смартфона, щоб брати участь в оnline-заняттях.

Сервіси відео-конференцій Cisco інструктори нашої Академії Cisco активно використовують з 2013 року. Навчили роботі в симуляторі Packet Tracer й шкільних вчителів інформатики області, й офіцерів військ зв’язку – основам комп’ютерних мереж.

Хочу підкреслити також, що у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією сервіси Cisco Webex надаються безкоштовно на 90 днів. Розібратися з ними нескладно, особливо за відеоінструкцією українською».

До кінця тижня всі студенти бакалаврату спеціальності «інженерія програмного забезпечення» освітньої програми «програмне забезпечення систем» будуть охоплені оnline-заняттями. У середу, 18 березня, лекцію з технології Java 3 курсу прочитає директор інженерного інституту Геннадiй Коломоєць. У п’ятницю 4 курс вивчатиме безпеку програм та даних. Чому не сьогодні? Просто за звичним розкладом занять. Пам’ятайте: не можна дозволити вірусу змінити на гірше наше життя!

Більше інформації можна отримати за покликанням:

https://www.webex.com/webexremoteedu.html

https://youtu.be/LMZDEPtqGgA

 

Iнженерний iнститут

 

 

 

 

 

Схожі новини