Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти поздоровляють із ювілеєм старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Василя Петрова!

Викладачі та студенти поздоровляють із ювілеєм старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Василя Петрова!

Викладачі та студенти поздоровляють із ювілеєм старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Василя Петрова!
18.03.2020 12:20 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров'я та туризму ювілей привітання

Сьогодні святкує ювілей заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), старший викладач кафедри фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Василь Петров. Багаторічний досвід викладацької і тренерської роботи допомагає шановному Василю Олексійовичу виховувати все нові покоління успішних спортсменів, тренерів, прищеплювати молоді прагнення до здорового способу життя.

У 1977 році Василь Петров закінчив на той час Запорізький державний педагогічний інститут. Після отримання диплома працював старшим викладачем кафедри фізичного виховання Запорізького машинобудівного інституту, а з 1989 року – старшим тренером з гандболу у СДЮШОР №3. Тоді ж був призначений головним тренером гандбольної команди «Мотор-2» і тренером молодіжної збірної України. Команда з гандболу, яку тренував талановитий заслужений тренер України Василь Петров, чотири рази вигравала чемпіонати України та здобула Кубок володарів кубків Європейських країн (2001).
Із 2002 року і по сьогодні Василь Олексійович пройшов шлях від старшого викладача до доцента на кафедрі спортивних ігор, потім обійняв посаду старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту в ЗНУ. Галузь його діяльності – гандбол, спортивні ігри та методики їхнього викладання, професійна майстерність тренера, теорія і методика суддівства з обраного виду спорту.
Він – автор близько 30 публікації у фахових виданнях, що входять у базу Google scholar. Його роботи присвячені методикам підготовки гандболістів високої кваліфікації, використанню спортивних і рухливих ігор у підготовці спортсменів, а також – у роботі з особами з особливими потребами.
Його авторству також належить курс лекцій для студентів факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму «Вступ до спеціальності та інформаційна культура студентів», навчально-методичний посібник «Виробнича практика в дитячо-юнацькій спортивній школі (ДЮСШ): для студентів фізичного виховання», методичні рекомендації «Футбол: організація та проведення змагань: для студентів факультету фізичного виховання» тощо.
Щирого друга і наставника Василя Петрова люблять та поважають студенти, спортсмени і колеги. Увесь університетський колектив від щирого серця зичить шановному ювіляру міцного здоров’я та наснаги, а також високих спортивних результатів, яких він прагне досягти разом зі своїми вихованцями!

Схожі новини