Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри психології проводять навчання для студентів у режимі онлайн

Викладачі кафедри психології проводять навчання для студентів у режимі онлайн

Викладачі кафедри психології проводять навчання для студентів у режимі онлайн
19.03.2020 12:11 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра психології освітній процес дистанційне навчання онлайн навчання

Співробітники кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на період карантину організували дистанційне навчання студентів у рамках освітнього процесу. Також її представниками активно проводиться робота з організації навчального процесу на наступний навчальний рік.

Професорка кафедри, гарант освітньої програми «Психологія» Галина Горбань разом із завідувачкою кафедри Наталією Губою вносять зміни в освітні програми та в плани підготовки «бакалаврів» та «магістрів». Професорка Наталія Шевченко веде активну роботу з підготовки студентки 3 курсу спеціальності «психологія» до студентської олімпіади.

Лаборант кафедри психології займається розміщенням магістерських робіт в електронному варіанті на сайті ЗНУ за покликанням: https://dspace.znu.edu.ua/

Усі викладачі кафедри організували роботу зі студентами заочного та денного відділення з вивчення дисциплін поточного семестру дистанційно. Це відбувається як у навчальному середовищі Moodle, так і з виконанням завдань та отриманням результатів електронною поштою.

Кожен викладач веде облік успішності студентів у електронних відомостях. Проведення індивідуальних консультацій також організовано дистанційно. Викладачі кафедри психології також розробляють нові курси за вибором на наступний навчальний рік.

Для ефективної організації дистанційного навчання активно використовується форуми та блоги. Зокрема, професорка Маріанна Ткалич використала можливості освітнього середовища: https://www.blogger.com/about/?r=1-null_user За цим покликанням вона виклала на платформі свої лекції з гендерної психології.

 

Кафедра психології

факультету соціальної педагогіки та психології

 

Схожі новини