Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Звернення - від ректора ЗНУ Миколи Фролова

Звернення - від ректора ЗНУ Миколи Фролова

Звернення - від ректора ЗНУ Миколи Фролова
24.03.2020 14:36 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети ZNU Zaporizhzhia National University звернення ректора карантин дистанційна форма навчання

Шановні студенти, викладачі та співробітники Запорізького національного університету (ZNU,Zaporizhzhia National University)! Ми з Вами живемо, навчаємось та працюємо у складний час. Вимушений карантин перевів навчання та роботу нашого університету на дистанційну форму. Щодня присутні на робочому місці лише керівники університету та факультетів, окремих структурних підрозділів, бухгалтерії. Продовжують злагоджено працювати технічні служби та їхні працівники, служба охорони, забезпечується громадський порядок та збереження майна в гуртожитках.

Ми продовжуємо регулярно виплачувати всім без винятку працівникам заробітну плату, а студентам – стипендії. Ніхто не пішов у відпустку за власний рахунок, нікого не позбавили надбавки або доплати.
Ми поважаємо й цінуємо своїх колег, кожного студента університету та коледжів. Щоденно кожен із них має можливість звернутись особисто до ректора за допомогою та порадою. Аналогічно налаштовані й декани всіх факультетів, проректори та інші посадові особи університету.
Сьогодні, як ніколи, наш університет, наш колектив є згуртованим, мобілізованим, готовим до будь-яких викликів.
Я впевнений, що ми зможемо забезпечити завершення поточного навчального року, випуск студентів університету та коледжів.
Немає сумніву, що, як завжди, влітку наш університет організовано проведе вступну кампанію. Продовжується модернізація матеріальної бази, закупки нового обладнання й матеріалів. Усі затверджені Вченою радою університету плани на 2020 рік виконуються!
Шановні студенти!
Треба, щоб Ви постійно були на зв’язку з університетом, із Вашими деканами й викладачами. Дистанційне навчання – складна річ, але в нас є впевненість у його ефективності, особливо, якщо студент зацікавлений у набутті нових знань. Прошу Вас виконувати встановлені правила й умови карантину. Це складно, особливо для молодої та енергійної людини. Але так треба зробити заради Вашого життя та здоров’я! Про всі наші розпорядження дізнавайтесь із сайту університету, факультетів і коледжів. Ми на Вас чекаємо в університеті після завершення карантину.
Шановні колеги! Шановні працівники університету! Дякую Вам за ефективну роботу в умовах карантину. Ми розуміємо всі складнощі поточної ситуації. Але ми турбуємося за кожного й маємо бажання допомогти Вам зберегти здоров’я й оптимізм. Усіх, хто не задіяний у підтриманні життєдіяльності університету, прошу залишатися вдома, дотримуватись суворого карантину. Ви маєте можливість приділити увагу своїй родині, упорядкувати свої справи, як особисті, так і професійні. Хочу Вас запевнити, що на весь період карантину Ви своєчасно й в повному обсязі будете отримувати заробітну плату зі встановленими надбавками та доплатами. Університет має для цього необхідний фінансовий ресурс. Але не можу не дати всім колегам, особливо науково-педагогічним працівникам, завдання. Сьогодні воно таке: нам потрібно продовжувати спілкування з нашими майбутніми абітурієнтами різними способами онлайн-комунікації. Для них настав час обрати для навчання Запорізький національний університет.
Ваш ректор Микола Фролов

Схожі новини