Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм професора Ларису Безкоровайну!

Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм професора Ларису Безкоровайну!

Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм професора Ларису Безкоровайну!
25.03.2020 10:58 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра туризму та готельно-ресторанної справи ювілей привітання

Свій ювілей відзначає професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Лариса Безкоровайна. У 1994 році, одразу після закінчення філологічного факультету університету, Лариса Вікторівна продовжила тут свою науково-педагогічну діяльність: спочатку на посаді методиста заочного відділення філологічного факультету, потім – на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму. Водночас із цим здійснювала навчання на факультеті післядипломної освіти, здобувши диплом економіста за спеціальністю «Облік і аудит» (1999). На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти вона пройшла курс підвищення кваліфікації для викладачів економіки.

Уже з 2006 року Лариса Безкоровайна починає працювати на кафедрі, яка на той час мала назву теорії та методики фізичної культури і туризму, – спершу старшим викладачем, а потім доцентом. При цьому вона продовжує вдосконалювати свій кваліфікаційний і педагогічний рівень, розширюючи власні професійні можливості. У 2008 році вона закінчила навчання, також на базі ЗНУ, за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» й отримала кваліфікацію викладача вищої школи на базі вищої освіти, у 2016 році – за спеціальністю «Туризм», здобувши кваліфікацію бакалавра з туризму. У 2009 році вона захищає кандидатську дисертацію за спеціальністю «Теорія і методика професійної освіти» та їй було присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук. А ще через два роки їй було присвоєно вчене звання доцента кафедри. Із 2015 року Лариса Безкоровайна навчалася у докторантурі ЗНУ, після захисту докторської дисертації у 2019 році її переведено на посаду професора кафедри.

Сьогодні для студентів факультету фізичного виховання професор Лариса Безкоровайна проводить заняття із низки актуальних дисциплін – «Маркетинг туризму», «Менеджмент туризму», «Основи маркетингу», «Проєктування туристичного продукту», «Технологія туристичної діяльності» тощо, передаючи власний досвід і знання майбутнім молодим фахівцям. Також вона здійснює методичне забезпечення відповідних спеціальностей. До широкого кола її наукових інтересів входять такі напрями, як педагогіка вищої освіти, туризм, туризмознавство, технологія туристичної діяльності та менеджмент галузі. Вона – автор понад 50 навчально-методичних видань, майже стільки ж публікацій у фахових виданнях, 2 монографії, навчальні та навчально-методичні посібники тощо, а також  свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір.

Лариса Вікторівна створила комп’ютерну програму «Система оцінювання рівня якості майбутніх фахівців з туризмознавства до майбутньої професії діяльності (TOUR TEST) для діагностування якості підготовки студентів», а також розробила навчально-наукову програму підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії галузі знань 01 «Освіта» спеціальності 015 «Професійна освіта».  Вона здійснює грантову і проєктну діяльність на факультеті, бере активну участь у роботі спеціалізованої вченої ради Д 17.051.09 («Педагогічні науки») як учений секретар та експерт. Шановна іменинниця керує науковою роботою студентів та аспірантів з напрямів туризмознавства та готельно-ресторанної справи. Працюючи із студентами та молоддю, Лариса Вікторівна, зокрема спрямовує свою педагогічну діяльність на підвищення загального культурного рівня свідомих юних громадян, міжособистісного спілкування майбутніх фахівців, формування комунікативних та лідерських здібностей, відповідальності і креативності – через залучення їх до різноманітних наукових, освітніх та культурних заходів. За це шановній Ларисі Безкоровайній повсякчас висловлюють вдячність її вихованці та їхні батьки, а колеги її поважають та цінують як друга і порадника.

Уся університетська спільнота зичить шановній ювілярці процвітання й натхнення, весняного настрою і реалізації багатьох науково-освітніх та особистісних проєктів!

 

Схожі новини