Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Доцент Наталія Полякова проведе вебінар щодо використанню сервісів Cisco Webex для дистанційного навчання

25.03.2020 13:05 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультет енергетики електроніки та iнформацiйних технологій кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем відео-конференція Cisco Webex Training

Якщо навіть під час карантину хочете працювати зі своїми студентами в штатному режимі, то долучайтеся до сесій, присвячених використанню сервісів Cisco Webex. Саме цей сервіс допоможе Вам проводити онлайн-лекції та практичні заняття! 26 березня з 8.45 до 9.30 доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, керівник центру підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco в інженерному інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Полякова розповість про Cisco Webex Training та Webex Teams для дистанційного навчання. Щоб взяти участь у спілкуванні, зареєструйтеся за адресою:

Для тих, хто тільки починає, завжди важливо почути думку досвідчених користувачів, і така можливість у Вас буде! Викладачі Національного університету біоресурсів і природокористування України та Дніпровської політехніки поділяться досвідом дистанційного навчання за допомогою сервісу Cisco Webex.
Зареєструйтеся за адресою:
https://cisco.webex.com/cisco/j.php?MTID=e2a37f8ba7eed251bdf798c5c733b1453 і з 9.45 до 10.30 та станьте учасниками цікавої та пізнавальної зустрічі. Увага! Сервіси Cisco Webex надаються безкоштовно на 90 днів задля підтримки навчального процесу університетів під час карантину.
Команда Cisco Webex пропонує вам швидкий старт, досвід і дружню підтримку.

Інженерний інститут