Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Звернення ректора Миколи Фролова до працівників університету!

Звернення ректора Миколи Фролова до працівників університету!

Звернення ректора Миколи Фролова до працівників університету!
30.03.2020 16:18 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети ZNU Zaporizhzhia National University звернення ректора карантин виплата зарплати

Шановні працівники університету! Сьогодні ви всі без винятку отримали зарплату за березень із усіма встановленими надбавками і доплатами. Ректорат Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) і надалі буде виконувати усі свої зобов’язання перед працівниками і студентами в повному обсязі, згідно з Колективною угодою. Цьому сприяє попередня робота всього колективу університету зі створення надійного фінансового підґрунтя нашої діяльності.

Але це не означає, що більшість колективу і, особливо, науково-педагогічні працівники, які зараз на карантині, не задіяні в процесі забезпечення життєдіяльності університету і можуть дозволити собі додаткову відпустку. Тому перед вами поставлені такі завдання:
1. Організувати ефективне, щоденне, дистанційне навчання студентів і аспірантів.
2. Активно готуватись до проведення майбутньої сесії. Забезпечити контроль за самостійною роботою студентів. Регулярно виставляти їм оцінки в електронні журнали.
3. Ми всі повинні працювати на результативний випуск студентів університету і коледжів влітку 2020 р. Дипломи ЗНУ за успішне навчання в студентів обов’язково будуть!
4. Готуємось до вступної кампанії. Розповідаємо в соцмережах та індивідуально про переваги нашого університету, а їх, цих переваг, дуже багато. Наша запорізька молодь вірить нам! Ми маємо найбільшу кількість студентів у регіоні.

І головне. Ми не маємо права втрачати оптимізм. Ми повинні продемонструвати в цій ситуації ефективний і креативний розум і фах, зберегти кадри і робочі місця, регулярно виплачувати заробітну плату і стипендії, продовжувати сплачувати податки і збори (а вони чималі, тільки за 2019 р. – 38,5 млн грн.)
Пандемія незабаром буде подолана, але наш університет повинен під час карантину знайти нові можливості для розвитку, відпрацювати і запровадити систему дистанційного навчання, реалізувати модель університету у смартфоні.
Ректор ЗНУ Микола Фролов

Схожі новини