Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті забезпечують безперервний освітній процес в онлайн-режимі

На біологічному факультеті забезпечують безперервний освітній процес в онлайн-режимі

На біологічному факультеті забезпечують безперервний освітній процес в онлайн-режимі
01.04.2020 09:46 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітній процес дистанційне навчання карантин

На сьогодні, під час карантину, кожна навчальна дисципліна біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для усіх спеціальностей забезпечена необхідними матеріалами та завданнями для студентів. Основою навчання наразі є система електронного забезпечення навчання ЗНУ Moodle, в якій є оболонки для кожної навчальної дисципліни. Спілкування зі студентами відбувається шляхом взаємодії в цій системі через форуми та чати з викладачами, через особисті повідомлення для студентів та викладачів в цій системі.

Також широко використовуються такі форми для спілкування, як Skype, Viber, Telegram, Messenger, Facebook, особисті e-mail. Для студентів постійно проводиться on-line консультування, відео-конференції, чати. Завдання для обов’язкового виконання, які представлено в оболонках програм, студенти вирішують, оформлюють та надсилають, використовуючи систему Moodle, та на електронні поштові скриньки викладачів.

Також щодня розширюється спектр сервісів, які використовують викладачі для спілкування та проведення консультування та занять. Зокрема, окремі лекції  викладачі біологічного факультету почали проводити у вигляді відео-конференцій, використовуючи платформи Cisco WebEx, Zoom та інші, дякуючи безкоштовним доступам до цих сервісів, отриманих ЗНУ. На окремих дисциплінах викладачі використовують також сервіси Google, такі як Google Classroom, Google Jamboard, Презентації, Документи, Форми Google та інші.

Відбувається консультування студентів у телефонному режимі. Оцінювання відбувається шляхом проходження студентами тестів, контрольних опитувань та робіт з автоматичним підрахунком балів і відображенням цих балів в електронних журналах дисциплін. Бали за лабораторні, самостійні, індивідуальні завдання виставляються викладачами у відповідні графи журналу вручну.

Викладачі розміщують велику кількість додаткових матеріалів та посилань, які допомагають студентам опанувати навчальний матеріал у повному обсязі.

Як бачимо, навіть карантин не стає перепоною для отримання високоякісних знань і вмінь студентами найкращого ЗВО південного регіону України – Запорізького національного університету. Наш університет є запорукою успішного майбутнього.

Обирайте Запорізький національний університет та вступайте до нього. Біологічний факультет завжди шукає, і, головне, знаходить можливості для здійснення освітньої діяльності на найвищому конкурентоспроможному рівні. Чекаємо на вас на нашому факультеті!

Залишились запитання? Звертайтесь безпосередньо до нас! Шановні студенти, ми піклуємся за ваше здоров’я, тому залишайтеся вдома, і продовжуємо працювати з вами дистанційно. Хто ще не приєднався до нас, просимо терміново зробити це, тому що біологічний факультет - це одна велика родина. Бережімо та допомагаймо один одному!

 

Наші телефони:

Деканат біологічного факультету

(061) 2787578

Декан біологічного факультету

Омельянчик Людмила Олександрівна

(096) 3979503

Заступник декана з навчальної роботи

Малько Максим Миколайович

(096) 4275938

Заступник декана з наукової роботи

Копійка Віра Вікторівна

(050) 9960611

Заступник декана з міжнародної роботи

Бойка Олена Анатоліївна

(067) 6129760

Заступник декана з виховної роботи

Яранцева Вікторія Василівна

(099) 2979822

Заступник декана з профорієнтаційної роботи

Горбань Валерій Віталійович

(050) 4565303

 

Біологічний факультет


Схожі новини