Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти інженерного інституту ЗНУ – переможці ІІ етапу всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

Студенти інженерного інституту ЗНУ – переможці ІІ етапу всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

Студенти інженерного інституту ЗНУ – переможці ІІ етапу всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт
01.04.2020 14:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра прикладної екології та охорони праці кафедри міського будівництва та господарства

Навіть у період карантину студенти факультету будівництва та цивільної інженерії (ФБЦІ) інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) не припиняють займатися науковою роботою, представляючи її результати на різноманітних наукових конкурсах та конференціях. Та згідно рішення Міністерства освіти та науки України в умовах карантину вони відбуваються в дистанційному режимі.

18-20 березня в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «екологія». На цьому конкурсі студенти з 61 закладу вищої освіти представили 107 наукових робіт. Компетентні члени комісії ретельно опрацювали надані конкурсні роботи й на підставі рецензій і відкритого їхнього обговорення визначили 72 кращі наукові роботи.

24 березня в Львівському державному університеті також у дистанційному форматі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності техногенна безпека. На конкурс надійшло 44 студентські роботи, із яких було відібрано 11 найкращих.

На цих заходах Запорізький національний університет представляла студентка 1 курсу магістратури, що навчається на кафедрі прикладної екології та охорони праці (ПЕОП) Євгенія Тарабан. Наукові роботи дівчини були виконані під керівництвом доцента Каріни Бєлоконь.

За роботу «Оцінка неканцерогенного ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря викидами промислових підприємств», представлену на всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності екологія, Євгенія отримала диплом ІІІ ступеню. А за роботу «Оцінка канцерогенного ризику техногенного навантаження на населення промислових міст» галузева конкурсна комісія з безпеки життєдіяльності нагородила Євгенію Тарабан дипломом ІІ ступеню.

Уже наступного дня (25.03.20) високий рівень студентів інженерного інституту ЗНУ підтвердила студентка 4 курсу кафедри ПЕОП Олена Столпакова. За результатами ІІ тура Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності цивільна безпека галузева конкурсна комісія вирішила нагородити дівчину дипломом ІІІ ступеня. Цю відзнаку Олена отримала за роботу «Конструктивна безпека міської забудови у довготривалій перспективі як складова безпеки життєдіяльності людини», яку виконала під керівництвом завідувача кафедри міського будівництва та господарства Андрія Банаха.

Активно беруть участь студентки ФБЦІ й у різноманітних наукових дистанційних конференціях. Так на ХІ Всеукраїнській конференції молодих вчених «Молоді вчені 2020 – від теорії до практики» (12.03.20) Євгенія Тарабан виступила з доповіддю «Дослідження каталітичної активності інтерметалідних каталізаторів для знешкодження відхідних газів промислових підприємств», яку підготувала під керівництвом доцента Каріни Бєлоконь.

А Олена Столпакова стала учасницею ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності» (26-27.03.20). Дівчина виступила з доповіддю «Змінення природних умов міських територій під довготривалим впливом забудови» (науковий керівник – доцент Андрій Банах).

Колектив факультету вітає Євгенію Тарабан й Олену Столпакову, а також їх наукових керівників Каріну Бєлоконь та Андрія Банаха з перемогою та бажає подальших успіхів у науковій діяльності, реалізації всіх задумів, а головне отримувати від наукової праці справжнє задоволення!

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини