Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели нараду педагогічного колективу в онлайн-режимі

В ЕПК провели нараду педагогічного колективу в онлайн-режимі

В ЕПК провели нараду педагогічного колективу в онлайн-режимі
02.04.2020 13:54 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж дистанційне навчання онлайн-педрада

Днями в Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) його педагогічний колектив провів онлайн-нараду за допомогою системи Zoom. Учасниками інтернет-зібрання стало 44 педагогічних працівника, також до заходу долучилися й викладачі-сумісники.

На початку наради, директора коледжу Олена Грибанова привернула увагу колективу до звернення ректора ЗНУ Миколи Фролова. Вона наголосила на дотриманні правил під час карантину, бо власне здоров’я – це відповідальність кожного.

Під час онлайн-зібрання було вирішено низку питань. Зокрема, йшлося про результати роботи викладачів в умовах карантину, про внесення змін до графіку навчального процесу, про організацію складання дистанційно заліково-екзаменаційної  сесія для студентів 3 та 4 курсів, про дистанційний захист курсових робіт, а також – про атестацію педагогічних працівників.

Викладачі зазначили, щонайчастіше у своїй роботі використовують платформу Moodle та відео-конференції в сервісі Zoom. Також подобаються студентам і така форма роботи, як онлайн-квести.

Учасники онлайн-зібрання вирішили, що кожної п’ятниці вони підбиватимуть підсумки роботи студентів, аналізуючи електронні журнали.

Педагогів ЕПК закликали й надалі працювати в дистанційному режимі та пам’ятати, що дотримання правил карантину, це – відповідальність кожного й здоров'я націй.

 

Економіко-правничий коледж

 

 

 

Схожі новини