Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету формують практичні компетентності дистанційно

Студенти юридичного факультету формують практичні компетентності дистанційно

Студенти юридичного факультету формують практичні компетентності дистанційно
02.04.2020 15:00 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет дистанційне навчання вебінар формування практичних компетенцій

Навіть під час карантину адміністрація юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом зі студентством злагоджено співпрацюють. Другого квітня студенти юридичного факультету приєднались до участі у вебінарі на тему: «Спрощене провадження, або як швидко вирішити справу». Спікеркою вебінару стала Юлія Кононенко – фахівчиня Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Захід проходив при підтримці декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць.

Цей захід надав можливість майбутнім правникам закріпити знання з питань звернення до суду в порядку спрощеного позовного провадження, розібрати найпоширеніші приклади звернень до суду та розглянути проблемні аспекти такого судового розгляду.

Під час вебінару його учасники отримали відповіді на такі запитання:

1. Що таке спрощене провадження? Визначення справ, які можуть розглядатися в порядку спрощеного провадження.

2. Малозначність та як визначити малозначність справи?

3. Чи існують обмеження щодо категорій справ, які не можуть бути розглянуті в порядку спрощеного позовного провадження?

4. Чи може суд розглянути справу без проведення судового засідання; зміна підстав та предмету позову, залучення співвідповідача, третьої особи, тощо, можливе до проведення першого судового засідання в спрощеному провадженні, але як бути, якщо засідання не проводиться?

5. У яких випадках суд може перейти від спрощеного провадження до загального позовного провадження?

Студенти активно обговорювали тему вебінару ще до його початку, потім, вже під час його проведення у режимі онлайн-чату, вони дискутували з правниками-практиками. Підтвердженням необхідності проведення таких заходів, зацікавленості слухачів та актуальності теми вебінару стали тривалі обговорення в соціальних мережах серед студентства та викладачів і після завершення онлайн-зустрічі.

Наприкінці заходу студенти висловили щиру вдячність спікеру Юлії Кононенко, а також декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини