Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет динамічно працює в режимі онлайн

Юридичний факультет динамічно працює в режимі онлайн

Юридичний факультет динамічно працює в режимі онлайн
03.04.2020 13:41 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет дистанційне навчання освітній процес

«У період карантину дуже важливим є завдання підтримувати системний контакт зі студентами. Психологічна підтримка, інформація про стан здоров’я – це те, що вже сьогодні впливатиме на наше завтра», – зазначає заступник декана з виховної роботи юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Кирило Алімов. Він разом із деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць системно підтримує «зворотній зв’язок» зі старостами груп та комунікує зі студентами, надаючи їм не тільки дистанційні завдання, а й корисні покликання та інформацію щодо цікавих юридичних заходів, що відбуваються в онлайн-просторі. Дистанційне навчання продовжується. Викладачі надають матеріали для самостійного опрацювання студентам з тем і викладають цікаві завдання, завдяки яким знання засвоюються швидше та краще.

Так, нещодавно студенти другого курсу зустрілись в zoom з деканом Тетяною Коломоєць та обговорили дистанційне навчання, побажання та зауваження. Тетяна Олександрівна звернула увагу учасників онлайн-заходу на те, що практика та сесія не скасовується, а також підтримала студентів, поцікавилась їхнім здоров’ям, закликала до впровадження онлайн-ініціатив за допомогою відеоконференцій.  Також практикується на факультеті проведення онлайн-засідань круглих столів. Студенти 4 курсу разом із викладачем дисципліни «господарський процес» Кирилом Алімовим обговорити актуальні питання господарського процесуального права України та проаналізували практику європейських держав.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини