Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті будівництва та цивільної інженерії під час карантину забезпечують виконання освітніх програм в режимі онлайн

На факультеті будівництва та цивільної інженерії під час карантину забезпечують виконання освітніх програм в режимі онлайн

На факультеті будівництва та цивільної інженерії під час карантину забезпечують виконання освітніх програм в режимі онлайн
06.04.2020 09:31 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут факультету будівництва та цивільної інженерії освітній процес дистанційне навчання

Адміністрація та викладачі факультету будівництва та цивільної інженерії інженерного інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час карантину забезпечують виконання освітніх програм, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування аудиторій університету студентами.

Освітній процес за дистанційною формою здійснюється з використанням системи електронного забезпечення навчання ЗНУ (Moodle), електронної пошти, а також таких засобів комунікації, як програми Viber, Skype, Telegram.

Дуже активно викладачі факультету використовують програму Zoom для проведення лекцій у дистанційному режимі. Такий підхід дозволяє витримувати вимоги законодавства, виключає контакт викладача зі студентом, але, у той же час, дозволяє викладачу постійно знаходитись на зв’язку зі студентами.

Викладачі кафедр факультету активно працюють у системі Moodle, де студенти можуть знайти лекційні матеріали, навчальну та нормативну літературу, а також отримати індивідуальні завдання та пройти тестування за темами курсу.

Робота викладачів у системі Moodle постійно моніториться на рівні кафедр та на рівні деканату, що дає змогу оперативно вирішувати проблемні питання які виникають з боку студента чи викладача.

Під час карантину велике значення на факультеті приділяється зворотньому зв’язку. Відгуки студентів про наповнення курсів, про роботу викладача під час дистанційної форми навчання розглядаються на нарадах декана факультету з завідувачами кафедр.

Такі наради проводяться раз на тиждень (або за потреби) з використанням програми Zoom у дистанційному режимі. На цих нарадах постійно присутній директор центру освітніх послуг для іноземних громадян, який опікується життям студентів, що приїхали до нас на навчання з інших країн.

Деканат факультету працює у черговому режимі та надає консультації з питань організації навчального процесу в умовах карантину.

 

Факультет будівництва та цивільної інженерії

 

 

Схожі новини